Pierwszy kieszonkowy system dla Dj’a - „Pacemaker”

Pierwszy kieszonkowy system dla Dj’a - „Pacemaker”
Źródło zdjęć: © Pacemaker team

10.01.2008 11:59, aktual.: 17.01.2008 13:13

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nowy produkt „Pacemaker” zaprojektowany przez szwedzką firmę Tonium Laboratories ma szansę zrewolucjonizować rynek urządzeń audio. Jest to pierwszy na świecie, kieszonkowy system didżejski umożliwiający miksowanie utworów muzycznych.

Dzięki niemu możemy wejść w interakcję z muzyką której słuchamy i w dowolny sposób tworzyć miksy wykorzystując przy tym rozmaite efekty. Do jego nawigacji służy między innymi wygodny touchpad. Urządzenie posiada dwa wyjścia stereo, ekran TFT o rozdzielczości 16. dpi wyświetlający obraz w 262 tys. kolorów i dysk twardy o pojemności 120 GB.

Obraz
© Kieszonkowy DJ (fot. Pacemaker team)

Wymiana danych z komputerem odbywa się poprzez interfejs USB. Bateria pozwoli na 5 godzin operowania funkcjami didżejskimi albo 1. godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Narzędzie obsługuje formaty MP3, AAC, WMA (128–320 Kbps), WMA Lossless, OGG Vorbis, FLAC i WAV. „Pacemaker” będzie wspierał systemy Windows XP i Vista oraz Mac OSX.

Pacemaker w akcji

Tonium planuje dodatkowo stworzenie internetowej społeczności użytkowników, która będzie mogła dzielić się swoją muzyką poprzez Internet. Producent zapowiada wprowadzenie gadżetu na rynek w lutym tego roku, ale już teraz jest on dostępny w przedsprzedaży w cenie 520 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także