Pierwsze na świecie notebooki z ATI Mobility Radeon HD 4600

Pierwsze na świecie notebooki z ATI Mobility Radeon HD 4600

21.01.2009 11:12, aktual.: 21.01.2009 11:26

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

ASUS przedstawia pierwsze na świecie notebooki wyposażone w procesor graficzny AMD ATI Mobility Radeon HD 4600 – komputery ASUS N81Vp i N51Tp, które wykorzystują najnowszą technologię graficzną, dostarczając tym samym wymagającym konsumentom niezapomnianych wrażeń. Co więcej, każdy z notebooków z serii N wyposażony jest również w innowacyjne rozwiązania, takie jak wydajna technologia Super Hybrid Engine (SHE), wbudowany system Express Gate i system rozpoznawania twarzy Smart Logon.

Grafika nowej generacji
Procesory z serii ATI Mobility Radeon HD 460. dostępne w notebookach nowej generacji ASUS N81Vp i N51Tp dostarczają fenomenalną grafikę. Te nowoczesne procesory graficzne, korzystające z biblioteki Microsoft DirectX® 10.1, zaspokajają potrzeby graczy na całym świecie, zwłaszcza w przypadku gier z olśniewającą grafiką i o wysokich wymaganiach sprzętowych. Dodatkowo, procesory graficzne ATI Mobility Radeon HD 4600 w pełni obsługują obraz wyświetlany w trybie Full HD 1080p, co z pewnością ucieszy entuzjastów kina domowego. Poza tym, usprawnienia oszczędzające energię zapewniają dłuższą żywotność baterii, co pozwala użytkownikom na wykorzystywanie pełnego potencjału ich laptopów w pracy lub w domu.

Obraz
© (fot. Asus)

Inteligentna technologia i efektywna praca
Komputery N81Vp i N51Tp wykorzystują najnowocześniejsze rozwiązanie Smart Technology („Inteligentna Technologia”) w skład którego wchodzą system Super Hybrid Engine (SHE) –. automatycznie zarządzający dostarczaną mocą, co pozwala na zaoszczędzenie do 35% energii; Express Gate – aktywny system pozwalający użytkownikom na wygodny i szybki dostęp do najczęściej używanych programów w ciągu 8 sekund; a także Smart Logon, technologia rozpoznająca twarz użytkownika i automatycznie logująca go do systemu, bez potrzeby wprowadzania jakichkolwiek haseł. Dzięki tym poręcznym innowacjom, notebooki N81Vp i N51Tp są najwyższej jakości przenośnymi urządzeniami dostępnymi na rynku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)