Pakiet Wszyscy w Orange 540

Pakiet Wszyscy w Orange 540

27.05.2008 09:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Orange wprowadził promocyjny pakiet Wszyscy w Orange 540, dostępny w ofertach abonamentowych dla klientów indywidualnych.

W ramach pakietu użytkownicy planów taryfowych Jedna Idea z rachunkiem, Twój Plan, Nowy Twój Plan, Orange Premium oraz Plan Na Rozmowy mogą uzyskać dodatkowe 540 minut na rozmowy wewnątrz sieci Orange.

Aktywacja pakietu możliwa jest poprzez SMS o treści _ AKT P540 _ wysłany na numer _ 109 _ (koszt SMS-a to 20 gr), poprzez kontakt z BOK pod numerem *100 lub przez Orange On-line. Pakiet będzie dostępny od godziny 00:00 następnego dnia po zleceniu aktywacji - na konto trafi proporcjonalna względem okresu rozliczeniowego ilość minut.

Opłata miesięczna za korzystanie z usługi wynosi 81 zł z VAT (0,15 zł / min.).

Minuty promocyjnego pakietu wykorzystywane są przed podstawowym pakietem kwotowym abonamentu. Możliwe jest równoległe korzystanie z innych usług obniżających koszty połączeń wewnątrz sieci Orange, szczegółowy schemat kolejności wykorzystania środków zawarty jest w regulaminie.

Niewykorzystane w danym okresie rozliczeniowym minuty pakietu Wszyscy w Orange 540 nie przechodzą na kolejny miesiąc. W każdej chwili możliwe jest sprawdzenie ilości pozostałych minut za pomocą SMS-a o treści _ ILE _ wysłanego pod numer _ 109 _ lub po zalogowaniu na Orange On-line.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)