Orange Freedom z "Pakietami Złotówek"

Orange Freedom z "Pakietami Złotówek"

18.04.2008 14:53, aktual.: 18.04.2008 15:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Osoby, które kupią usługę szerokopasmowego dostępu do internetu - Orange Freedom otrzymają "Pakiety Złotówek" do wykorzystania na rozmowy, SMS-y i MMS-y. Teraz z oferty mogą skorzystać klienci wszystkich ofert abonamentowych, mix i na kartę.

"Pakiet złotówek" będzie przyznawany co miesiąc przez cały okres trwania umowy na Orange Freedom. Jego wartość to 20 zł dla opcji 1 Mbps lub 30 zł dla opcji 2 i 6 Mbps. W zależności od rodzaju wykorzystywanej oferty telefonicznej można go przeznaczyć na:
• połączenia w sieci Orange i numery stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y - w ofertach abonamentowych,
• połączenia w sieci Orange oraz SMS-y i MMS-y - w ofertach mix i na kartę.

Wkrótce Orange udostępni dodatkowe "Pakietów złotówek" także użytkownikom, którzy zamówili usługę wcześniej, ale dotąd z nich nie korzystali.

Aby otrzymać dodatkowe pakiety należy je aktywować za pośrednictwem elektronicznego systemu obsługi klientów na stronie _ www.orangeon-line.pl _ albo telefonicznie w BOK.

Z podobnej oferty mogą skorzystać klienci biznesowi Orange. Wybierając jedną z czterech opcji usługi Internet dla Firm mogą zyskać do 3 godzin bezpłatnych rozmów miesięcznie:
• 180 minut w opcji 6 Mbps.
• 120 minut w opcji 2 Mbps,
• 60 minut w opcji 512 Kbps i 1 Mbps,

Z usługą Internet dla Firm klienci dostają bezpłatny pakiet antywirusowy ArcaVir System Protection 2007 oraz usługę Multi Box Gold umożliwiającą wysyłanie i odbieranie SMS-ów, MMS-ów, e-maili, wiadomości głosowych oraz faksów.

Oferty Orange Freedom i Internet dla Firm są dostępne dla wszystkich klientów operatora. Jedynym warunkiem korzystania z usługi jest posiadanie linii stacjonarnej umożliwiającej świadczenie usług szerokopasmowego dostępu do internetu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)