Weekend z Orange - Poczta głosowa z zabawnym powitaniem

Weekend z Orange - Poczta głosowa z zabawnym powitaniem

Weekend z Orange - Poczta głosowa z zabawnym powitaniem
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
30.03.2012 14:39, aktualizacja: 30.03.2012 15:25

W marcowej edycji Weekendów z Orange będzie można bezpłatnie przetestować humorystyczne powitania poczty głosowej w telefonie komórkowym. Do wyboru jest 10 powitań, które można aktywować w czasie najbliższego Weekendu z Orange a jednego z nich używać całkowicie za darmo przez 12 miesięcy.

Weekendy z Orange to specjalna oferta promocyjna, dzięki której można bezpłatnie i bez zobowiązań poznawać i testować wybrane usługi. Oferta jest dostępna w każdy ostatni weekend miesiąca. Może z niej skorzystać każdy pełnoletni klient posiadający aktywną kartę SIM w sieci Orange.

W marcu, klienci mogą przetestować usługi poczty głosowej z 1. powitaniami do wyboru, które będą dostępne bezpłatnie od godziny 20.00 w piątek, 30 marca do godz. 23.59 w niedzielę, 1 kwietnia. Aby je włączyć wystarczy wysłać bezpłatny SMS pod numer 80200, wpisując w treści literę odpowiadającą powitaniu, które chce się aktywować:

  1. "Kuchnia” – SMS o treści: A
  1. "Telefon w zasięgu” - SMS o treści: P
  1. "Telefon w szatni” - SMS o treści: C
  1. ”Kobieca torebka” - SMS o treści: D
  1. ”Lece” - SMS o treści: E
  1. ”Cudza kieszeń” - SMS o treści: F
  1. Gwiazda” - SMS o treści: G
  1. ”Nie mogę rozmawiać” - SMS o treści: H
  1. ”Nie dobiegłam” - SMS o treści: J
  1. ”Winda” - SMS o treści: I

W czasie trwania promocji można włączać dowolną liczbę powitań. Aktywne pozostaje powitanie włączone jako ostatnie. Będzie można używać go bezpłatnie przez 1. miesięcy od chwili aktywacji. Powitanie można wyłączyć lub zmienić korzystając z opcji dostępnych w poczcie głosowej Orange.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)