O2 pozwoli swoim klientom na odblokowanie iPhone’a

O2 pozwoli swoim klientom na odblokowanie iPhone’a
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

12.11.2009 10:20, aktual.: 12.11.2009 11:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

O2, operator komórkowy w Wielkiej Brytanii, który do niedawna był wyłącznym dystrybutorem telefonów Apple na wyspie, potwierdził, że pozwoli swoim klientom na odblokowywanie ich iPhone’ów, umożliwiając im tym samym przechodzenie do konkurencyjnych operatorów. Oczywiście odblokować iPhone’a będą mogli klienci, których umowa z O2 dobiegła końca. Klienci bez dalszych zobowiązań wobec operatora będą więc mogli zadzwonić do obsługi klienta i poprosić o odblokowanie telefonu.

Klienci korzystający z usługi Pay & Go będą mogli odblokować swojego iPhone’a nie wcześniej niż po 1. miesiącach korzystania z tej usługi. Odblokowanie będzie ich również kosztowało około 15 funtów.

Informacje te potwierdził Matthew Key, przewodniczący firmy, do której należy O2 –. Telefonica Europe. Na pytanie, “czy to prawda, że O2 nie ma zamiaru pozwalać klientom na odblokowywanie iPhone’ów, po tym jak na rynku brytyjskim pojawiło się dwóch nowych dystrybutorów iPhone’a (Orange i Vodafone), nawet jeżeli tym klientom skończyły się już umowy?”, Key odpowiedział:

_ “Ta plotka nie jest prawdziwa. Kiedy tylko iPhone pojawi się u innych brytyjski operatorów, pozwolimy naszym klientom na odblokowanie iPhone’a, ale będą oni oczywiście zmuszeni do wywiązania się z jakichkolwiek trwających umów z O2. Po zakończeniu takiej umowy, klienci mają całkowite prawo przenieść się do innego operatora – chociaż naturalnie mamy nadzieję, że nie będą tego chcieli”. _

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)