Nowości od Nvidia na targach IBC 2011

Nowości od Nvidia na targach IBC 2011

05.09.2011 14:25, aktual.: 22.09.2011 11:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Firma Nvidia, będzie obecna na targach telewizyjnych International Broadcasters Convention (IBC), które odbędą się w Amsterdamie, między 9 a 13 września.

Obraz
© (fot. zdjęcie producenta)

Goście odwiedzający stoisko firmy Nvidia będą mogli zobaczyć nowe osiągnięcia w dziedzinach interfejsów wielodotykowych, interaktywnych efektów graficznych dla programów telewizyjnych, symulacji interaktywnych systemów cząsteczek dla produkcji filmowej oraz najnowsze rozwiązania do edytowania materiałów z wykorzystaniem procesorów graficznych.

Na targach IBC 201. zobaczymy szereg nowych aplikacji i procesów roboczych stworzonych przez producentów współpracujących z firmą Nvidia, które obrazują moc obliczeń z wykorzystaniem procesów graficznych w procesie produkcji materiałów wideo. Wśród nich znajdują się m.in. nowe rozwiązania do edycji materiałów filmowych i produkcji programów na żywo w stereoskopowym trójwymiarze.

Oprócz tego będzie można zobaczyć rozwiązania do tworzenia efektów graficznych, edytowania, składania i produkcji stereoskopowej, kodowania i dekodowania programów telewizyjnych autorstwa ponad dwudziestu partnerów firmy Nvidia, wykorzystujące moc układów graficznych Nvidia Quadro opartych na architekturze Nvidia Fermi.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)