Nowe taryfy stacjonarne Vectry

Nowe taryfy stacjonarne Vectry
Źródło zdjęć: © Vectra

02.03.2010 00:18

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od marca Vectra wprowadza nowe plany taryfowe w usłudze telefonii stacjonarnej. Dodatkowo w ofercie pojawia się nowa poczta głosowa Plus.

Usługa telefonu stacjonarnego Vectry to obecnie 5 nowych planów taryfowych: "Plan Zadzwoń do mnie", "Plan 10", "Plan 150","Plan 500" oraz "Plan 2000". Najtańszy abonament wynosi 9,91 zł miesięcznie.

Obraz

Nowością obecnej oferty telefonicznej Vectry są pakiety tanich minut za połączenia do sieci komórkowych. Każdy abonent może zmniejszyć swoje opłaty za rozmowy z komórkami wybierając "Pakiet 10", "Pakiet 30 lub "Pakiet 60". Najtańsze połączenia do sieci operatorów komórkowych kosztują 29 groszy za minutę:

Obraz

Dodatkową nowością jest nowa poczta głosowa Plus. Oferuje ona lepsze parametry techniczne np. możliwość wyboru czasu na pozostawienie wiadomości czy liczby pozostawianych wiadomości oraz lepszą funkcjonalność np. większa ilość zapowiedzi, dzwonienie z poziomu poczty lub oddzwanianie poczty z informacją o pozostawionych wiadomościach.

Jednocześnie abonenci telefonu Vectry mają do dyspozycji szereg opcji dodatkowych, takich jak np. bezpłatne rozmowy w sieci Vectry czy bezpłatne przeniesienie numeru od innego operatora do sieci Vectry. W ramach trwającej obecnie promocji, każdy nowy abonent otrzymuje gratis atrakcyjny aparat telefoniczny.

Usługa telefonu stacjonarnego jest realizowana w Vectrze drogą transmisji cyfrowej, co zapewnia lepszą jakość połączeń. Abonent korzysta jednak z tradycyjnego aparatu telefonicznego, podłączonego do specjalnego modemu - terminala, dostarczanego i montowanego przez pracownika Vectry. Zasady korzystania z telefonii cyfrowej nie różnią się niczym od korzystania ze standardowych telefonów stacjonarnych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)