Era: nowe taryfy dla średnich i dużych firm

Era: nowe taryfy dla średnich i dużych firm

Era: nowe taryfy dla średnich i dużych firm
Źródło zdjęć: © WP.PL
16.09.2010 15:02

20. września Era Biznes obniży ceny minut do 18 groszy w nowych taryfach dla średnich i dużych firm.

20. września Era Biznes obniży ceny minut do 18 groszy w nowych taryfach dla średnich i dużych firm.

Nowe Taryfy _ Pakiety dla Biznesu _ oferują pakiet wartościowy od 20 do 400 złotych netto, który można wykorzystać na rozmowy krajowe i międzynarodowe, roaming, SMS-y i MMS-y itp.

W cenniku nowych taryf minuta połączenia "do dużych sieci" (czyli do Ery, Plusa i Orange)
została obniżona nawet do 18 groszy netto za minutę. Nowe taryfy można zakupić w promocjach z umową na 12, 24 lub 36 miesięcy i skorzystać z oferty pozwalającej na rozmowy z 10 numerami w sieci Era lub stacjonarnymi za grosz za minutę połączenia oraz na wykonywanie w tej samej cenie połączeń do numeru w sieci Orange lub Plus.

Dla klientów innych sieci Era Biznes przygotowała promocję i na powitanie otrzymają oni 10% upustu na abonament na 24 miesiące. Ponadto w ofertach będą dostępne nowoczesne telefony od złotówki np. Samsung Galaxy S, czy Nokia C6.

Klienci, którzy głównie przeglądają strony www, używają poczty elektronicznej oraz innych funkcji dostępnych w telefonie będą mogli aktywować w promocyjnej cenie 10 złotych netto usługę blueconnect 18 z pakietem 300 MB bez dodatkowych opłat po jego wykorzystaniu.

Użytkownicy wymagających dużych pakietów danych i korzystający z telefonu jak z modemu będą mieli do wyboru cztery warianty _ Ryczałtu blueconnect _ w cenie od 48 do 98 złotych netto z 1,5 GB, 2,5 GB, 10 GB i 15 GB limitem, po którego przekroczeniu może zostać zmieniona prędkość transferu danych.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)