Nexus 5 pojawił się (na chwilę) w Google Play

Nexus 5 pojawił się (na chwilę) w Google Play
Źródło zdjęć: © Giznet.pl

18.10.2013 09:30, aktual.: 18.10.2013 09:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premiera Nexusa 5 zbliża się wielkimi krokami. Co prawda Google oficjalnie nic na jego temat nie jeszcze powiedziało, ale i tak wiadomo, że coś się szykuje. Przynajmniej na Google Play, w którym wczoraj wieczorem się pojawił.

Oczywiście oferta dość szybko zniknęła z anglojęzycznego Google Play (niestety z Polski nadal nie można nawet zobaczyć tej części sklepu Google), ale i tak nie uszła ona uwadze internautów. Co prawda nie można było go zamówić, ani nawet otworzyć podstrony ze szczegółami oferty, ale i tak wiadomo, że jego cena zaczynać będzie się od 34. dolarów za wersję wyposażoną w 16 GB pamięci wewnętrznej.

Wygląda więc na to, że Nexus 5 będzie droższy od swojego poprzednika. Kiedy Google rok temu zaprezentowało Nexusa 4. za wersję 16 GB trzeba było zapłacić 299 dolarów, podczas gdy 349 dolarów kosztowała wersja 32 GB. Jeśli wierzyć wcześniejszym przeciekom, Nexus 5 również będzie oferowany w wersji wyposażonej w 32 GB pamięci wewnętrznej, więc można przypuszczać, że będzie ona o jakieś 50 dolarów droższa od tego, co można było wczoraj zobaczyć w Google Play.

Obraz
© (fot. Giznet.pl)

Skoro Google przygotowuje już stronę, na której będzie można go zamówić, jego premiera jest bliska. Jeśli wierzyć plotkom można spodziewać się jej w okolicach 2. października. Nexus 5 miałby zadebiutować jako pierwsze urządzenie wyposażone w Androida 4.4.

Aktualizacja:

Jest nowy wyciek z kanadyjskiej sieci komórkowej Telus, która "przez przypadek" opublikowała zdjęcia prasowe Nexusa 5.

Obraz
© (fot. Giznet.pl)
Źródło artykułu:Giznet.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)