Netia rusza z łączami 100 Mb/s i telewizją HD

Netia rusza z łączami 100 Mb/s i telewizją HD

Netia rusza z łączami 100 Mb/s i telewizją HD
Źródło zdjęć: © netia
17.12.2010 19:02, aktualizacja: 20.12.2010 09:25

Netia rozpoczyna pilotażową sprzedaż technologii VDSL2, która dostępna będzie dla klientów w wybranych dzielnicach Torunia (do 50 Mb/s). A w sieciach ethernetowych we Wrocławiu wprowadza ofertę z prędkością do 100 Mb/s. Do tego długo oczekiwana telewizja

Bazowa oferta TV (Pakiet Optymalny) zawiera 6. kanałów, w tym wszystkie kanały Grupy TVN, prawie wszystkie kanały Polsatu i TVP oraz m.in. kanały tematyczne BBC i cały szereg kanałów sportowych (w tym ofertę Canal+).

Dostęp do internetu i Pakiet Optymalny kosztuje 119,80 zł brutto. Nabywcy dwóch usług za dodatkowe 9,90 zł miesięcznie mogą otrzymać ofertę triple play _ Super Trio _ z nielimitowanymi połączeniami na telefony stacjonarne.

_ SuperTrio _ z najszybszym internetem i pakietem blisko 9. kanałów TV (Pakiet Maksymalny) i kanałami HD to wydatek nieprzekraczający kwoty 180 zł miesięcznie.

_ Na chwilę obecną w zasięgu sieci NGA mamy około 25 tys. gospodarstw domowych. Pomyślne wyniki pilotażu mogą sprawić, że rozpoczniemy modernizację pół miliona linii _ - pisze na blogu firmowym Karol Wieczorek z Netii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)