Komputronik serwisuje sprzęt w siedzibie klienta

Komputronik serwisuje sprzęt w siedzibie klienta
Źródło zdjęć: © Jupiterimages

30.09.2010 10:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Komputronik rozpoczął realizację projektu "Serwis w siedzibie klienta". Usługi w domu klienta obejmują naprawy komputerów stacjonarnych i notebooków, a także montaż podzespołów, ich modernizację oraz konserwację. Specjaliści Komputronik w ramach nowego projektu prowadzą również szkolenia z obsługi komputerów oraz oprogramowania. W pierwszej fazie prowadzony jest przez wybrane salony w Gdańsku, Opolu, Płocku, Poznaniu i Warszawie.

*Komputronik rozpoczął realizację projektu "Serwis w siedzibie klienta". Usługi w domu klienta obejmują naprawy komputerów stacjonarnych i notebooków, a także montaż podzespołów, ich modernizację oraz konserwację. Specjaliści Komputronik w ramach nowego projektu prowadzą również szkolenia z obsługi komputerów oraz oprogramowania. W pierwszej fazie prowadzony jest przez wybrane salony w Gdańsku, Opolu, Płocku, Poznaniu i Warszawie. *

_ Projekt "Serwis w siedzibie klienta" powinien szczególnie przypaść do gustu użytkownikom, dla których dostarczenie własnego sprzętu do salonu jest z różnych względów kłopotliwe lub nie zawsze znajdują na to czas. Dodatkowym atutem tego typu usług jest praca wykonywana w domu lub biurze zleceniodawcy. Dzięki temu nasz specjalista może między innymi skonfigurować komputer tak, aby współpracował z innymi urządzeniami domowymi klienta, jak zestaw telewizyjny, router Wi-Fi czy sprzęt audio-video _ - mówi Artur Pocięgiel, Kierownik Działu Usług Pozafinansowych Komputronik SA.

Każda usługa wyjazdowa jest wyceniana indywidualnie, w zależności od rodzaju zlecenia. Koszt dojazdu do klienta wynosi 1,2. za jeden kilometr przy założeniu, że pierwszych 5 kilometrów jest bezpłatnych.

Pilotażowy projekt "Serwis w siedzibie klienta" świadczony jest przez 6 wybranych salonów Komputronik: w Gdańsku (Galeria Bałtycka), Opolu (C.H. Karolinka), Płocku (C.H. Wisła), Poznaniu (ul. Grochowska 26) oraz Warszawie (al. Solidarności 82 i Galeria Metro 2). Zarząd Komputronik SA przewiduje rozszerzenie projektu na wszystkie salony własne, jak również salony franczyzowe.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)