Komputronik serwisuje sprzęt w siedzibie klienta

Komputronik serwisuje sprzęt w siedzibie klienta30.09.2010 10:40
Komputronik serwisuje sprzęt w siedzibie klienta
Źródło zdjęć: © Jupiterimages

Komputronik rozpoczął realizację projektu "Serwis w siedzibie klienta". Usługi w domu klienta obejmują naprawy komputerów stacjonarnych i notebooków, a także montaż podzespołów, ich modernizację oraz konserwację. Specjaliści Komputronik w ramach nowego projektu prowadzą również szkolenia z obsługi komputerów oraz oprogramowania. W pierwszej fazie prowadzony jest przez wybrane salony w Gdańsku, Opolu, Płocku, Poznaniu i Warszawie.

*Komputronik rozpoczął realizację projektu "Serwis w siedzibie klienta". Usługi w domu klienta obejmują naprawy komputerów stacjonarnych i notebooków, a także montaż podzespołów, ich modernizację oraz konserwację. Specjaliści Komputronik w ramach nowego projektu prowadzą również szkolenia z obsługi komputerów oraz oprogramowania. W pierwszej fazie prowadzony jest przez wybrane salony w Gdańsku, Opolu, Płocku, Poznaniu i Warszawie. *

_ Projekt "Serwis w siedzibie klienta" powinien szczególnie przypaść do gustu użytkownikom, dla których dostarczenie własnego sprzętu do salonu jest z różnych względów kłopotliwe lub nie zawsze znajdują na to czas. Dodatkowym atutem tego typu usług jest praca wykonywana w domu lub biurze zleceniodawcy. Dzięki temu nasz specjalista może między innymi skonfigurować komputer tak, aby współpracował z innymi urządzeniami domowymi klienta, jak zestaw telewizyjny, router Wi-Fi czy sprzęt audio-video _ - mówi Artur Pocięgiel, Kierownik Działu Usług Pozafinansowych Komputronik SA.

Każda usługa wyjazdowa jest wyceniana indywidualnie, w zależności od rodzaju zlecenia. Koszt dojazdu do klienta wynosi 1,2. za jeden kilometr przy założeniu, że pierwszych 5 kilometrów jest bezpłatnych.

Pilotażowy projekt "Serwis w siedzibie klienta" świadczony jest przez 6 wybranych salonów Komputronik: w Gdańsku (Galeria Bałtycka), Opolu (C.H. Karolinka), Płocku (C.H. Wisła), Poznaniu (ul. Grochowska 26) oraz Warszawie (al. Solidarności 82 i Galeria Metro 2). Zarząd Komputronik SA przewiduje rozszerzenie projektu na wszystkie salony własne, jak również salony franczyzowe.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)