Jak iPhone 5 wypada na tle konkurencji?

Jak iPhone 5 wypada na tle konkurencji?
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.09.2012 13:10, aktual.: 14.09.2012 15:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kurtyna opadła – iPhone 5 nareszcie wśród żywych. Najnowszy smartfon Apple to produkt, który sprzedałby się w milionach egzemplarzy nawet jeśli zbudowano by go z kapsli po butelkach. Ostatecznie jednak zdecydowano się na zastosowanie bardziej klasycznych materiałów. Jak jego specyfikacja wypada na tle najgroźniejszej konkurencji?

Poniższe zestawienie nie ujawni nam rzecz jasna całej prawdy o nowym iPhone'ie. To tylko i aż liczby. Czasem mówiące wszystko, a czasem zupełnie nic. W tym konkretnym wypadku –. dowiadujemy się dzięki nim przynajmniej kilku interesujących rzeczy.

Uwaga: Tabelka poniżej uwzględnia wyłącznie amerykańskie wersje każdego z wymienionych smartfonów. Międzynarodowe warianty HTC One X i Galaxy S III dysponują nie dwu-, a czterordzeniowymi procesorami (odpowiednio Nvidia Tegra 3 i Exynos) oraz jedynie 1 GB-em RAM-u. W USA obydwa wyposażono w chipy Qualcomm Snapdragon S4.

W wypadku iPhone’a 5 największą zagadkę stanowi chyba jego nowy procesor A6. który jest ponoć o 22 proc. mniejszy od swego poprzednika, pożera od niego mniej energii i zapewnia przy tym dwukrotnie większą wydajność. Czekamy na pierwsze testy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (97)