iPhone 5 już w produkcji?

iPhone 5 już w produkcji?

iPhone 5 już w produkcji?
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
16.07.2012 13:00

Jak zapewne pamiętacie – jakiś czas temu Wall Street Journal poinformował, że Apple uruchomi proces produkcyjny nowego iPhone’a już na przełomie czerwca i lipca tego roku (co, trzeba przyznać, brzmiało dość sensownie). Wieści te potwierdził właśnie japoński serwis Macotacara, który (powołując się na podobno bardzo wiarygodne źródła) doniósł, że iPhone nowej generacji zjeżdża już z taśm produkcyjnych chińskich fabryk.

Co to oznacza? Ano pokrótce to, że (jeśli powyższe informacje się potwierdzą) nowy iPhone zawita na półki sklepowe już we wrześniu lub październiku tego roku. Komu jak komu, ale Macotakarze można chyba ufać –. to nie pierwszy raz, kiedy japoński blog dzieli się z nami niepotwierdzonymi wieściami na temat jednego z urządzeń Apple. Poprzednio, jakoś na początku roku, serwis ten karmił nas doniesieniami o rychłym rozpoczęciu procesu produkcyjnego nowego iPada, w których sugerował, że tablet jabłuszka zadebiutuje na rynku dwa miesiące później – w okolicach marca 2012 r. Jak się później okazało – miał całkowitą rację.

Jeśli zatem cykl produkcyjny obydwu urządzeń jest w miarę zbieżny, iPhone 5 powinien ukazać się na rynku jakoś po wakacjach –. być może właśnie we wrześniu. Zobaczymy.

To jeszcze nie wszystko –. według pozostałych informacji Macotakary, tylne panele nowych smartfonów Apple są wykonane z aluminium i ze szkła (dwa małe elementy na spodzie i górze obudowy). Poniżej niewielkie, ale dość przyzwoite zdjęcie ukazujące fragment pleców nowego iPhone’a.

Obraz
© (fot. Gizmodo.pl)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)