iPhone 4G testowany przez Verizon

iPhone 4G testowany przez Verizon

iPhone 4G testowany przez Verizon
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl
21.10.2009 12:34, aktualizacja: 21.10.2009 13:17

Od samego początku telefony Apple budziły wielkie emocje. Miłośnicy iPhone’ów z niecierpliwością oczekiwali na kolejne wcielenia tego urządzenia. To, że niedawno pojawił się iPhone 3GS, nie musi wcale oznaczać, że Apple zrobiło sobie przerwę. Pojawiła się bowiem plotka, że najnowsza inkarnacja telefonu z jabłuszkiem – iPhone 4G jest testowany przez jedną z amerykańskich firm telekomunikacyjnych – Verizon.

Może się to wydawać trochę dziwne po ostatniej reklamie tego operatora, która promuje nadchodzący telefon Motoroli, a przy okazji wytyka telefonowi Apple jego braki.

Verizon pracuje również nad wprowadzeniem nowej sieci –. LTE. Miałaby to być następczyni dużo wolniejszej sieci UMTS. Plotka głosi, że nowy iPhone’a miałby rzekomo korzystać z nowej sieci LTE. Przy okazji warto wspomnieć, że Verizon nie posiada sieci GSM, a sieć CDMA, co według niektórych interpretacji miałoby oznaczać kompatybilność nowego modelu iPhone’a z tym typem sieci.

Szef Verizon –. Lowell McAdam podobno kilkakrotnie odwiedzał już kwatery Apple. Sam iPhone 4G miałby być zaprezentowany już w 2010 roku. Nadal jest jednak zbyt wcześnie i wszystko może się jeszcze zmienić, a podane informacje równie dobrze mogą okazać się zwykłą plotką.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (17)