Od iPhone'a 3G, telefony Apple przesyłały dane w sieci komórkowej z prędkością 7,2 Mbps. iPhone 5 mógł być pierwszym, który będzie posiadać najnowszy standard 4. LTE, ale wiele źródeł wspominało brak gotowości Apple do wprowadzenia LTE. Wiecie, perfekcja Apple.
Zamiast 10. Mbps, 21. Nadal nieźle.