Google Maps uaktualnione o środki transportu publicznego

Google Maps uaktualnione o środki transportu publicznego

Google Maps uaktualnione o środki transportu publicznego
04.08.2008 17:00, aktualizacja: 05.08.2008 10:21

Google uaktualniło aplikację Google Maps dla urządzeń Windows Mobile oraz S60 o informacje dotyczące środków publicznego transportu w wielkich miastach w Stanach Zjednoczonych.

Obraz
© (fot. Google Maps)

Google Maps to usługa dostępna dla telefonów komórkowych umożliwiająca szybkie odnajdywanie miejsc oraz wyszukiwanie lokalizacji zarówno przy użyciu, jak i bez GPS. Najnowsza aktualizacja wprowadza wsparcie dla środków transportu publicznego takich jak komunikacja autobusowa i tramwajowa. Nowa usługa umożliwia przeglądanie rozkładów jazdy, czasów podróży czy cen obowiązujących za przejazd. Program informuje nawet, na który przystanek udać się najlepiej, aby "złapać" środek komunikacji danej linii. Funkcja obejmuje obecnie około 50 dużych metropolii w USA, ale Google obiecuje sukcesywnie rozszerzać usługę o nowe miasta.

Uaktualnione oprogramowanie Google Maps można pobrać z witryny producenta - http://www.google.com/mobile/default/maps/index.html lub też wpisując numer telefonu w polu _ Send link to my phone _, po czym otrzymamy łącze do pobrania aplikacji bezpośrednio na urządzenie. Wykorzystując drugą metodę możemy także wysłać link znajomemu.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)