FreeM: darmowe 10 MB każdego dnia

FreeM: darmowe 10 MB każdego dnia

10.05.2011 11:15, aktual.: 10.05.2011 11:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 9. maja abonenci FreeM mogą za darmo przeglądać dowolne strony internetowe, jak również przesyłać pliki i zdjęcia przy zachowaniu dziennego limitu transferu na poziomie 10 MB.

*Od 9. maja abonenci FreeM mogą za darmo przeglądać dowolne strony internetowe, jak również przesyłać pliki i zdjęcia przy zachowaniu dziennego limitu transferu na poziomie 10 MB. * Po przekroczeniu limitu użytkownik musi odczekać do następnego dnia, lub za 2 zł może wyłączyć dzienny limit na kolejne 7 dni. Pełny dostęp do seci działa przy zachowaniu wymogów obejrzenia bloku pełnoekranowych reklam co 0,5 MB pobranych danych, co odpowiada np. 30 odsłonom mobilnej wersji Facebooka.

Użytkownicy FreeM mogą od teraz łączyć się z dowolnymi serwisami internetowymi w Polsce i na świecie, w tym np. przesyłać pliki do popularnych serwisów w rodzaju YouTube, Flickr, itp. oraz pobierać aplikacje z AppStore i Android Market.

Abonenci będą mogli w dalszym ciągu darmowo komunikować się ze znajomymi poprzez FB-czat, MSN, Yahoo, Google Talk, ICQ, MySpace i AIM (AOL) za pośrednictwem multikomunikatora Nimbuzz, eBuddy lub Palringo, który pozwala też na darmowe rozmowy z użytkownikami popularnego w Polsce komunikatora Gadu-Gadu.

Pozostałe standardowe usługi, jak rozmowy telefoniczne, SMS-y oraz przeglądanie stron internetowych bez konieczności obejrzenia bloku reklam, podlegają opłatom w systemie doładowań (prepaid) i wynoszą 28 groszy za minutę rozmowy oraz 5 groszy za SMS (cena w pakiecie 40 SMS-ów za 1,99 zł). Wybór nowego lub przeniesienie dotychczasowego numeru komórkowego odbywa się za pośrednictwem strony Internetowej FreeM. Doładowania konta można dokonać w systemie eCard za pośrednictwem strony internetowej lub kupując kartę doładowującą Mova w sieci sklepów Carrefour.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)