W Orange dla Firm pakiety na rozmowy największe na rynku

W Orange dla Firm pakiety na rozmowy największe na rynku

W Orange dla Firm pakiety na rozmowy największe na rynku
21.04.2009 10:49, aktualizacja: 21.04.2009 17:15

Od 21 kwietnia w ofercie Orange można korzystać z dwóch nowych promocji - Ekstra Minuty do Wszystkich i Ekstra Minuty do Orange. Klienci kupujący nową aktywację w wybranych planach taryfowych Oferta dla Firm dostają w nich do 1500 minut do wszystkich lub do 2000 minut w Orange. Minuta połączenia kosztuje odpowiednio od 20 gr i od 15 gr + VAT za minutę. W ofercie promocyjnej można też kupić nowoczesne telefony biznesowe już za 1 zł + VAT.

Kupując nową aktywację z telefonem w promocji Ekstra Minuty do Wszystkich klienci mają do wyboru cztery plany taryfowe oferty Orange dla Firm. W zależności od wybranego planu, co miesiąc, przez cały czas trwania umowy będą dostawać dodatkowe pakiety –. nawet 1500 minut na połączenia do wszystkich sieci. Dzięki temu ich rozmowy z partnerami biznesowymi, niezależnie od sieci kosztują tylko 20 gr + VAT. Dla klientów, którzy zdecydują się na nową aktywację w ofercie bez telefonu przewidziano możliwość skorzystania z promocji także w najtańszym planie taryfowym (Oferta dla Firm 60) już za 24 zł + VAT miesięcznie.

Oferta przedstawia się następująco:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć tabelę

Dla klientów, którzy najczęściej łączą się z partnerami w sieci Orange przygotowano bliźniaczą promocję - Ekstra Minuty do Orange. Dostaną w niej, co miesiąc nawet 200. minut na rozmowy w sieci a minuta połączenia będzie kosztować od 15 gr + VAT.
Szczegóły oferty prezentuje poniższa tabela:

Obraz
© Kliknij, aby powiększyć tabelę

Kupując nową aktywację w promocjach Ekstra Minuty do Wszystkich i Ekstra Minuty do Orange można wybrać jeden z nowoczesnych telefonów biznesowych, dostępnych już od 1 zł + VAT. W ofercie są między innymi: Nokia 5800 XpressMusic, Sony Ericsson X1 oraz LG Arena. W ofercie znajdzie się także Samsung Omnia HD, który w maju będzie dostępny tylko w Orange.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)