Dostępne są nowe amerykańskie głosy IVONA

Dostępne są nowe amerykańskie głosy IVONA

Dostępne są nowe amerykańskie głosy IVONA
22.04.2010 13:04

Firma IVO Software na stronie www.ivona.com zaprezentowała nowe głosy syntezatora mowy IVONA mówiące w języku amerykańskim - Kendra i Joey. Nowe głosy już podbijają świat - umożliwiają słuchanie treści emaili na wiodącej międzynarodowej platformie email marketingu

Firma IVO Software na stronie www.ivona.com zaprezentowała nowe głosy syntezatora mowy IVONA mówiące w języku amerykańskim - Kendra i Joey. Nowe głosy już podbijają świat - umożliwiają słuchanie treści emaili na wiodącej międzynarodowej platformie email marketingu.

Usługa Email to Speech, uruchomiona przez lidera branży email marketingu - firmę Implix, wykorzystuje wiodący syntezator mowy IVONA, a konkretnie innowacyjne rozwiązanie IVONA Software as a Service. IVONA SaaS pozwala firmom na błyskawiczne udźwiękawianie własnych produktów i usług małym kosztem, za pomocą naturalnych głosów. IVONA SaaS pomaga w tworzeniu nowoczesnych usług, umożliwiając ich odbiorcom słuchanie np. emaili, kartek z internetowymi życzeniami, czy też odsłuchanie poprawnej wymowy anglojęzycznych zwrotów i słów w mówiących słownikach internetowych.

Obraz
© (fot. IVO Software)

Pierwsza usługa oparta o IVONA SaaS: Email to Speech działa na platformie profesjonalnego emailingu GetResponse. Usługa Email to Speech została udostępniona dla 13. tysięcy małych i średnich przedsiębiorstw, aktywnych użytkowników platformy GetResponse.

W praktyce odbiorca wiadomości email może zobaczyć, przeczytać oraz usłyszeć jej treść. Wiadomość przesłana za pomocą Email to Speech zyskuje naturalny i ludzki charakter, jest bardziej atrakcyjna, ma zdecydowanie większą siłę przekazu.

Nowe amerykańskie głosy IVONA - Kendra i Joey, dostępne są w serwisie www.ivona.com nie tylko w IVONA SaaS, ale także w usługach:

IVONA WebReader - pozwalającej organizacjom i firmom błyskawicznie, automatycznie udźwiękowić dowolny serwis internetowy, czyniąc go bardziej atrakcyjnym oraz dostępnym dla wszystkich,
IVONA Nagrania - pozwalającej na tanie i natychmiastowe tworzenie profesjonalnych nagrań lektorskich wprost ze strony www.ivona.com.

Syntezator mowy IVONA dostępny jest w języku angielskim-amerykańskim z czterema głosami (Eric, Jennifer, Joey, Kendra) oraz w języku angielskim-brytyjskim z dwoma głosami (Amy, Brian).

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)