Canon: dwa nowe urządzenia wielofunkcyjne dla małych biur.

Canon: dwa nowe urządzenia wielofunkcyjne dla małych biur.

Canon: dwa nowe urządzenia wielofunkcyjne dla małych biur.
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
01.03.2012 11:57, aktualizacja: 01.03.2012 14:17

Firma Canon zaprezentowała dwa nowe urządzenia wielofunkcyjne idealne dla domowych środowisk biurowych. PIXMA MX715 i PIXMA MX895 odznaczają się lepszą funkcjonalnością i trybami kreatywnymi, aby uczynić wydruk ze smartfonów i tabletów prostszym.

Zwiększona wydajność w biznesie
Nowe modele PIXMA MX71. i PIXMA MX895 zostały zaprojektowane z myślą o użytkownikach domowych i małych biurach. Urządzenia zapewniają prędkość druku ISO ESAT na poziomie 12,5 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym i 9,3 obrazów na minutę w kolorze, natomiast strona A4 jest kopiowana w zaledwie 14 sekund. Technologia głowic drukujących Canon FINE zapewnia wysoką jakość każdego wydruku, a krople atramentu o objętości 1pl oraz rozdzielczość 9600 dpi gwarantują płynną gradację i bogactwo detali.

Oba urządzenia zostały wyposażone w skaner płaski. Jakość przetwarzania obrazu wspierana jest rozdzielczością 240. dpi.

Łączność i udostępnianie
Nowe modele PIXMA MX71. i PIXMA MX895 zostały zaprojektowane tak, aby dzięki zaawansowanym opcjom łączności, umożliwić łatwe i szybkie drukowanie z mobilnych urządzeń, takich jak smartfony czy tablety. Wbudowane Wi-Fi umożliwia skanowanie i kopiowanie z każdego miejsca w biurze.

Funkcja PIXMA Cloud Link pozwala dodatkowo przeglądać i drukować ulubione zdjęcia prosto z albumów online, takich jak: CANON iMAGE GATEWAY i Picasa. Nowe urządzenia wielofunkcyjne PIXMA oferują także dostęp do gotowych do druku szablonów w tym kalendarzy, kopert, materiałów biurowych i innych przydatnych wzorów.

Łatwa i wygodna obsługa
Oba urządzenia posiadają dwufunkcyjny panel z dużym wyświetlaczem TFT (PIXMA MX89. o przekątnej 7,5 cm, a PIXMA MX715 o przekątnej 6,2 cm), co daje wygodny dostęp do wszystkich funkcji i umożliwia przeglądanie obrazów przed wydrukowaniem.

Urządzenia wielofunkcyjne PIXMA MX71. i PIXMA MX895 będą dostępne w sprzedaży od kwietnia 2012r.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)