Nowe urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC‑J825DW

Nowe urządzenie wielofunkcyjne Brother MFC-J825DW
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

14.12.2011 13:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Brother wprowadza na rynek nowe, atramentowe, urządzenie wielofunkcyjne. MFC-J825DW to atramentowa drukarka A4 z automatycznym dupleksem, kopiarka, skaner i fax.

Maksymalna rozdzielczość wydruku Brother MFC-J825DW to 6000x120. dpi. Urządzenie zapewnia wysoką prędkość druku wynoszącą do 35 stron na minutę w trybie mono oraz do 27 stron na minutę w trybie kolor. Urządzenie zostało wyposażone w szereg dodatkowych funkcji ułatwiających drukowanie m.in. podajnik papieru fotograficznego, możliwość drukowania etykiet na płytach CD/DVD/BD, a także druk dokumentów bezpośrednio z urządzeń mobilnych (wyposażonych w system Android lub iOS) za pomocą aplikacji iPrint&Scan. Urządzenie pozwala również na druk zdjęć bezpośrednio z aparatu za pośrednictwem portu PictBridge, popularnych rodzajów kart pamięci lub pamięci USB typu flash. Wybór i edycję zdjęć ułatwi duży, dotykowy ekran LCD o przekątnej 8.3 cm.

MFC-J816DW jest urządzeniem stworzonym z myślą o pracy w małym lub średnim biurze. Urządzenie może zostać podłączone do firmowej sieci bezprzewodowo lub przewodowo, co zapewni pracę grupie roboczej liczącej do 7 użytkowników.

Dodatkowe funkcje:
• Możliwość skanowania dokumentów bezpośrednio do Smartphhone – aplikacja iPrint&Scan
• Rozdzielczość skanera 2400x2400 dpi
• Podajnik ADF na 20 arkuszy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)