Barowa gra w statki stylizowana na Enigmę

Barowa gra w statki stylizowana na Enigmę

Barowa gra w statki stylizowana na Enigmę
Źródło zdjęć: © coroflot.com
12.07.2009 10:28, aktualizacja: 12.07.2009 19:44

Wakacje to dla większości z nas okres wypoczynku i dobrej zabawy. Na rynku znajdziemy wiele gier, które mogą urozmaicić nam wolny czas spędzony np. na rozmaitych imprezach...

Wakacje to dla większości z nas okres wypoczynku i dobrej zabawy. Na rynku znajdziemy wiele gier, które mogą urozmaicić nam wolny czas spędzony np. na rozmaitych imprezach. Tradycyjna gra w statki nie bardzo nadaje się do „rozkręcenia” imprezy. Jednak wystarczy drobna modyfikacja jej zasad aby nudną imprezę przekształcić w szaloną zabawę.

Na ciekawy pomysł wpadł Brazylijczyk - Mauricio (Tony) Harion. Zaprojektował on grę w statki stylizowaną na maszynę szyfrującą Enigma - Battleship Drinking Game. W zestawie znajdziemy specjalną walizkę z planszami, radarami oraz statkami. Ciekawostką jest to, iż każdy statek dodatkowo został wyposażony w odpowiednią ilość „ładunku”. w postaci kieliszków. Gdy zatopimy statek przeciwnika ten zmuszony jest do wypicia transportowanego „ładunku”. Specjalny radar ma pomóc zlokalizować zatopione statki przeciwnika oraz oddane strzały.

W sklepach dostępne są już barowe wersje takich gier jak szachy, warcaby czy kółko i krzyżyk. Być może dołączy do nich gra w statki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)