Adobe Photoshop Mobile dla iPhone’a

Adobe Photoshop Mobile dla iPhone’a13.10.2009 13:02
Adobe Photoshop Mobile dla iPhone’a
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

Adobe opublikowało niedawno darmową aplikację Adobe Photoshop Mobile dla iPhone’a. Aplikacja ta pozwala użytkownikom edytować zdjęcia i udostępniać je w serwisie Photoshop.com. “Teraz, dzięki dostępowi do zaawansowanych funkcji edycji i udostępniania, użytkownicy iPhone’a są wyposażeni w środki to uwieczniania niespotykanych chwil, sprawiania, że będą one wyglądały jeszcze lepiej i przeżywania wspomnień z nimi związanych z przyjaciółmi i rodziną” oświadczyła firma Adobe.

Użytkownicy przy pomocy palca będą mogli zdjęcia obracać, przycinać, poprawiać kolory, nasycenie, tonację, naświetlenie oraz dodawać do zdjęć różne efekty. Dodatkowo można będzie konwertować kolorowe zdjęcie do widoku czarno-białego, a także użyć narzędzi Sketch (zdjęcie będzie przypominało rysunek) lub Soft Focus (dodaje do zdjęć artystyczne rozmycia).

Adobe chcąc konkurować z serwisami posiadającymi dużą bazę użytkowników iPhone’a, takimi jak Flickr, udostępnia w serwisie Photoshop.com możliwość udostępniania zdjęć. Darmowe konto pozwala na przechowywanie do 2GB zdjęć.

Niestety aplikacja jest na razie dostępna tylko w amerykańskim i kanadyjskim App Store. Adobe nie potwierdziło jeszcze swoich planów szerszego rozpowszechnienia tego projektu.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)