Adobe Photoshop dla wszystkich nabywców aparatu Lumix DMC-GX8!

Adobe Photoshop dla wszystkich nabywców aparatu Lumix DMC‑GX8!

Adobe Photoshop dla wszystkich nabywców aparatu Lumix DMC-GX8!
Źródło zdjęć: © mat. prasowy
02.09.2015 15:10

Każdy zakup aparatu Lumix DMC-GX8 w Polsce, upoważnia do otrzymania bezpłatnego 12-miesięcznego planu w usłudze Creative Cloud o wartości 140 euro. Program przeznaczony jest zarówno dla entuzjastów robienia zdjęć, jak i zawodowych fotografów.

Plan w usłudze Creative Cloud daje nieograniczony dostęp do narzędzi cyfrowego przetwarzania obrazów - w tym programów Adobe Photoshop CC i Photoshop Lightroom CC - na komputerze stacjonarnym, w urządzeniu mobilnym oraz w przeglądarce. Aby uzyskać pełen dostęp do promocji należy wejść na stronę i podać wszystkie wymagane dane. Adobe Photoshop jest dla wszystkich nabywców aparatu Lumix DMC-GX8.

Aparat LUMIX DMC-GX8 został wyposażony w matrycę 20,3 megapiksela umożliwiającą perfekcyjną jakość zdjęć i materiałów wideo z niezwykle precyzyjnym odwzorowaniem szczegółów. Wysoką jakość zdjęć przy słabym oświetleniu zapewnia procesor obrazu Venus Enigine. Pozwala on na wykonywanie zdjęć w różnych porach dnia.

W najnowszym modelu Lumixa DMC-GX8 jednym z największym udoskonaleń względem poprzednika GX7 jest funkcja wideofilmowania w rozdzielczości 4K. Wideo 4. ma czterokrotnie większą rozdzielczość niż tradycyjny format Full HD.
Aparat LUMIX DMC-GX8 z korpusem ze stopu magnezowego jest lekki, a jednocześnie solidny i wytrzymały, co czyni go idealnym towarzyszem miejskich eskapad. Urządzenie jest odporne na zachlapanie i kurz, a to wszystko dzięki dokładnemu uszczelnieniu poszczególnych części korpusu.

LUMIX DMC-GX8 samodzielnie reguluje ostrość jeszcze szybciej niż poprzednie modele, w mgnieniu oka analizuje scenę i dostosowuje ustawienia. Do zdalnego sterowania aparatem możemy również wykorzystać urządzenia mobilne. Za ich pomocą mamy możliwość regulacji wszelkich ustawień: ostrości, przysłony, szybkości migawki i ISO, a także do uruchomienia spustu migawki.

Źródło: Panasonic / WP

Źródło artykułu:WP Tech
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)