48 groszy do wszystkich w nowych pakietach Heyah

48 groszy do wszystkich w nowych pakietach Heyah

21.04.2007 01:14, aktual.: 23.04.2007 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od 23. kwietnia Heyah wprowadza dwa nowe pakiety minut - Dużą Sielankę i Małą Sielankę - z tanimi minutami do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych.

Użytkownik, decydując się na pakiet _ Duża Sielanka _, za 24 zł otrzymuje 50 minut rozmów (48 groszy za minutę). Aby kupić pakiet wystarczy wysłać bezpłatny Ekspresowy Kod Aktywujący _ 1106# _.

Wybierając pakiet _ Mała Sielanka _ użytkownik otrzyma 10 minut rozmów za 6 złotych (60 groszy za minutę). Aby kupić pakiet wystarczy wysłać bezpłatny Ekspresowy Kod Aktywujący _ 1105# _.

Usługę można aktywować również w telefonicznym bądź internetowym BOU.

Uruchomienie pakietów zostanie potwierdzone SMS-em, a z konta automatycznie zostanie pobrana deklarowana kwota. Minuty w pakiecie można wykorzystywać przez 30 dni od chwili aktywacji. Użytkownik może ponownie skorzystać z oferty po upływie ostatniego dnia obowiązywania poprzedniego pakietu, lub po wykorzystaniu wszystkich minut z pakietu, jednak nie wcześniej niż 5 dni od jego aktywacji.

W każdej chwili użytkownik może sprawdzić stan konta swoich Pakietów, wpisując w telefonie bezpłatny Ekspresowy Kod o treści _ 1041# _ i potwierdzając wybór poprzez wciśnięcie klawisza inicjującego połączenie. W odpowiedzi otrzyma informację o ilości minut (w zaokrągleniu do jednej minuty, które pozostały w Pakiecie). Ofertę można aktywować od 23. kwietnia.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)