Fun SMS w Heyah

Fun SMS w Heyah

Fun SMS w Heyah
14.02.2008 10:22, aktualizacja: 14.02.2008 15:33

Heyah przygotowała dla swoich użytkowników nową usługę Fun SMS, która umożliwia wysyłanie zabawnych wiadomości pełnych koloru i obrazu.

Dotychczas wszystkie SMSy wyglądały tak samo: linijki tekstu uzupełniane symbolami. Zaletą nowej propozycji jest możliwość personalizowania stylu wysyłanych wiadomości - każdy może wybrać swój niepowtarzalny "charakter pisma". Fun SMS pozwala uatrakcyjnić wiadomości kolorowymi czcionkami, popularnymi sloganami czy różnorodnymi emotikonami. Po skomponowaniu Fun SMS-a użytkownik wysyła go do odbiorcy w formie zwykłej wiadomości tekstowej, która jest automatycznie konwertowana na MMS. Dzięki zamianie formatu mogą go odczytać wszyscy użytkownicy komórek niezależnie od sieci, do której należą.

Fun SMS będzie regularnie wzbogacany o kolejne elementy graficzne. Aby korzystać z Fun SMS wystarczy wysyłać hasło HFUN na bezpłatny numer 8063, po otrzymaniu wiadomości zwrotnej ściągnąć na telefon bezpłatną aplikację i zapisać ją w telefonie.

Wysłanie Fun SMS-a kosztuje 49 groszy - stawka ta jest stała, bez względu na sieć, do której wysłana została wiadomość. Aplikacja dostępna jest tylko w Heyah.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)