Fun SMS w Heyah

Fun SMS w Heyah

14.02.2008 10:22, aktual.: 14.02.2008 15:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Heyah przygotowała dla swoich użytkowników nową usługę Fun SMS, która umożliwia wysyłanie zabawnych wiadomości pełnych koloru i obrazu.

Dotychczas wszystkie SMSy wyglądały tak samo: linijki tekstu uzupełniane symbolami. Zaletą nowej propozycji jest możliwość personalizowania stylu wysyłanych wiadomości - każdy może wybrać swój niepowtarzalny "charakter pisma". Fun SMS pozwala uatrakcyjnić wiadomości kolorowymi czcionkami, popularnymi sloganami czy różnorodnymi emotikonami. Po skomponowaniu Fun SMS-a użytkownik wysyła go do odbiorcy w formie zwykłej wiadomości tekstowej, która jest automatycznie konwertowana na MMS. Dzięki zamianie formatu mogą go odczytać wszyscy użytkownicy komórek niezależnie od sieci, do której należą.

Fun SMS będzie regularnie wzbogacany o kolejne elementy graficzne. Aby korzystać z Fun SMS wystarczy wysyłać hasło HFUN na bezpłatny numer 8063, po otrzymaniu wiadomości zwrotnej ściągnąć na telefon bezpłatną aplikację i zapisać ją w telefonie.

Wysłanie Fun SMS-a kosztuje 49 groszy - stawka ta jest stała, bez względu na sieć, do której wysłana została wiadomość. Aplikacja dostępna jest tylko w Heyah.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)