Tak będzie wyglądać tablet Nexus?

Tak będzie wyglądać tablet Nexus?

Tak będzie wyglądać tablet Nexus?
Źródło zdjęć: © Gizmodo.pl
08.06.2012 09:15, aktualizacja: 08.06.2012 09:37

Pomimo tego, że przypomina średnio udaną mieszankę Samsunga Galaxy S III z oryginalnym iPhonem – Serwis Phone Arena utrzymuje, że właśnie tak będzie wyglądać tablet Google Nexus produkcji tajwańskiego Asusa. O’rly?

Wiadomo, jak do każdej plotki –. i do tej najlepiej podejść z dość dużym dystansem (albo w ogóle). Niemniej, warto ją skomentować. Choć zdjęcia opublikowane na łamach PA wydają się raczej mało prawdziwe, to nieco uwiarygadnia je… data ich publikacji. Jak być może pamiętacie – już wcześniej pojawiały się doniesienia o tym, że Google zamierza zaprezentować 7-calowego Nexusa w trakcie zaplanowanej na 27 czerwca (i 3 następne dni) konferencji I/O. Wyciek zdjęć w bezpośrednio poprzedzającym ją okresie (a więc wówczas, gdy urządzenie powinno być już w dużej mierze gotowe) ma więc trochę sensu.

Phone Arena donosi ponadto, że tablet Google będzie posiadał pod maską czterordzeniowy procesor Nvidia Tegra 3. a jego bazowym OS-em ma być ponoć Android 4.1 (Jelly Bean?). I tyle. Mały plebiscyt – waszym zdaniem ukazany na zdjęciu, rzekomy 7-calowy tablet Nexus wygląda bardziej jak utuczony GSIII, Galaxy Note, czy też może raczej jak wywrócony do góry nogami, oryginalny iPhone? No i najważniejsze – fejk, czy nie?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)