Niedrogi, wielofunkcyjny "laser": Brother DCP-7055W

Niedrogi, wielofunkcyjny "laser": Brother DCP‑7055W

Niedrogi, wielofunkcyjny "laser": Brother DCP-7055W
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
24.09.2012 11:46, aktualizacja: 24.09.2012 13:11

Brother wprowadza na rynek nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne. DCP-7055W to monochromatyczna drukarka, skaner oraz kopiarka wraz obsługą sieci Wi-Fi.

Drukarka
Brother DCP-7055. drukuje z prędkością do 20 stron na minutę, a pierwsza strona gotowa jest w mniej niż 10 sekund. Rozdzielczość druku wynosi 2 400 x 600 dpi, a standardowy toner - według deklaracji producenta - ma pozwolić na wydruk do 1000 stron. Urządzenie posiada podajnik papieru na 250 arkuszy oraz podajnik ręczny, który umożliwia druk na arkuszach różnej wielkości. Urządzenie może być podłączone do sieci za pośrednictwem Wi-Fi.

Kopiarka i skaner
Urządzenie pozwala na wykonanie 9. kopii jednego dokumentu z prędkością do 20 stron na minutę. Pierwsza strona jest gotowa w mniej niż 12 sekund, a maksymalna rozdzielczość kopii wynosi 600 x 600 dpi. Maksymalna rozdzielczość skanera to 600 x 2400 dpi. Dokumenty mogą być skanowane bezpośrednio do poczty email, obrazu lub pliku OCR.

Brother DCP-7055. posiada oddzielny bęben oraz toner, przez co koszty wydruku są mniejsze, a urządzenie wytwarza mniej odpadów. Urządzenie oferuje funkcję oszczędzania tonera i funkcję druku oraz kopiowania wielu stron na 1 kartce. Dodatkowo oszczędności przynosi tryb głębokiego uśpienia, w trakcie którego zużycie energii wynosi 1W.

Dołączony do zestawu program BRAdmin Proffessional pozwala na zdalne monitorowanie urządzenia oraz na modyfikacje ustawień drukarki z poziomu przeglądarki internetowej. Zdalna funkcja diagnostyczna automatycznie wykrywa i ostrzega mailowo administratora o każdej sytuacji, która może zakłócić pracę drukarki, np. o kończącym się tonerze.

Oprogramowanie pozwala na wcześniejsze zdefiniowanie i dodawanie do każdego wydruku znaków wodnych, gotowych wzorów wydruków np. z logiem firmy lub krótkich informacji, takich jak godzina i data wydrukowania materiałów albo dane kontaktowe do osoby drukującej.

Cena: 620 zł.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)