Xerox: nowy wielofunkcyjny laser dla biur

Xerox: nowy wielofunkcyjny laser dla biur

Xerox: nowy wielofunkcyjny laser dla biur
Źródło zdjęć: © xerox
28.10.2007 06:30, aktualizacja: 29.10.2007 14:50

Phaser 6180MFP to najnowsze kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne, które firma Xerox wprowadza na polski rynek. Nowość została zbudowana na bazie drukarki Phaser 6180.

Phaser 6180MFP przeznaczony jest dla małych grup roboczych. _ "Na początku tego roku wprowadziliśmy na rynek model Phaser 6180. Już wtedy wiedzieliśmy, że urządzenie podbije rynek laserowych drukarek kolorowych, nikt z nas nie spodziewał się jednak, że tak szybko stanie się naszym hitem sprzedaży. Wierzymy, że uzupełnione o funkcje kopiowania, skanowania i faksu urządzenie Phaser 6180MFP zostanie równie dobrze przyjęte przez rynek SMB _" - powiedział Marcin Demkiw, Office Product Manager w Xerox Polska.

Nowość korzysta z tonera chemicznego - Emulsion Aggregation High Gloss Toner. Użytkownik ma możliwość wydrukowania w ciągu minuty maksymalnie 20 stron w kolorze lub 25 stron czarno-białych. Warto też wspomnieć o system monitoringu pracy PrintingScout.

Urządzenie trafi na półki naszych sklepów w przyszłym miesiącu w cenie od 3799 zł brutto. Producent - http://www.xerox.pl objął je 24-miesięcznym okresem gwarancji.

Źródło artykułu:PC World Komputer
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)