mBank mobile: płasko, długo lub szeroko

mBank mobile: płasko, długo lub szeroko

mBank mobile: płasko, długo lub szeroko
Źródło zdjęć: © mBank
10.11.2010 08:30, aktualizacja: 10.11.2010 09:19

W mBank mobile można korzystać już z nowych starterów: Szeroki, Płaski oraz Długi. Przygotowano także przedłużenie oferty 19 gr/min

mBank mobile wprowadził zmiany w nazewnictwie starterów w ofercie skierowanej do klientów indywidualnych. _ Starter Szeroki _ zastąpi _ Starter zwykły _, w miejsce _ Startera 19 gr _ ("przenieś numer na 19 gr") pojawi się _ Starter Płaski _, a _ Darmofon _ od dziś przyjął nazwę _ Startera Długiego _. Nowe nazwy odzwierciedlają główne atuty każdego startera:

Szeroki - ponieważ właśnie taki jest wachlarz oferowanych przez ten starter usług dodatkowych. W jego ramach można skorzystać z pakietu internetowego 2. MB gratis lub 100 MB za 5 zł, a także aktywować usługę mZnajomi i otrzymać 200 darmowych minut na rozmowy z pięcioma wybranymi numerami.

Płaski - bowiem płaska jest stawka 1. gr za minutę rozmowy do wszystkich sieci, również do Play. Oferta promocyjna będzie obowiązywać do 30. czerwca 2011 r.

Długi, gdyż okres ważności konta bez konieczności wykonywania doładowań wynosi cały rok, nawet jeśli ani razu nie zostanie zasilone kwotą doładowania.

Dodatkowo, przedłużona zostanie także promocja _ 19 groszy _. Klienci, którzy wcześniej nabyli starter w jednej z promocji _ 19 groszy _, będą mogli korzystać z promocyjnych cen jeszcze do 30. czerwca 2011 roku.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)