37 groszy za minutę z okazji urodzin mBank mobile

37 groszy za minutę z okazji urodzin mBank mobile12.12.2008 15:35
37 groszy za minutę z okazji urodzin mBank mobile
Źródło zdjęć: © mBank

Z okazji urodzin operatora mBank mobile, przygotowana została specjalna promocja dla klientów, którzy zakupią zestaw w ofercie MIXer. Otrzymać można dodatkowe 900 minut na połączenia do wszystkich sieci oraz bonus do każdego doładowania obniżający efektywny koszt minuty do 37 groszy.

Oferta MIXer w mBank mobile to połączenie zakupu telefonu na raty z ofertą prepaid. Na start otrzymać można telefon bez blokady simlock i kartę SIM z 550 zł na koncie. Karta SIM aktywna jest przez 3 lata, a jej ważność może być przedłużona poprzez dodatkowe doładowania.

W ramach promocji urodzinowej klienci otrzymują dodatkowe 150 minut miesięcznie na połączenia do wszystkich sieci przez pierwsze 6 miesięcy od aktywacji karty SIM. mBank mobile przygotował także promocję dla osób korzystających z mTRANSFERU, Stałego Doładowania, bądź Doładowania SMS. Każde tego typu doładowanie premiowane będzie przez 3 lata od aktywacji karty SIM bonusem w postaci dodatkowych 50% kwoty doładowania. Bonusowe środki mogą być wykorzystane na połączenia i SMS-y do wszystkich sieci.

To właśnie bonusowe środki pozwalają na obniżenie efektywnej ceny jednej minuty połączenia do niespełna 37 gr.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)