37 groszy za minutę z okazji urodzin mBank mobile

37 groszy za minutę z okazji urodzin mBank mobile
Źródło zdjęć: © mBank

12.12.2008 15:35, aktual.: 12.12.2008 16:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Z okazji urodzin operatora mBank mobile, przygotowana została specjalna promocja dla klientów, którzy zakupią zestaw w ofercie MIXer. Otrzymać można dodatkowe 900 minut na połączenia do wszystkich sieci oraz bonus do każdego doładowania obniżający efektywny koszt minuty do 37 groszy.

Oferta MIXer w mBank mobile to połączenie zakupu telefonu na raty z ofertą prepaid. Na start otrzymać można telefon bez blokady simlock i kartę SIM z 550 zł na koncie. Karta SIM aktywna jest przez 3 lata, a jej ważność może być przedłużona poprzez dodatkowe doładowania.

W ramach promocji urodzinowej klienci otrzymują dodatkowe 150 minut miesięcznie na połączenia do wszystkich sieci przez pierwsze 6 miesięcy od aktywacji karty SIM. mBank mobile przygotował także promocję dla osób korzystających z mTRANSFERU, Stałego Doładowania, bądź Doładowania SMS. Każde tego typu doładowanie premiowane będzie przez 3 lata od aktywacji karty SIM bonusem w postaci dodatkowych 50% kwoty doładowania. Bonusowe środki mogą być wykorzystane na połączenia i SMS-y do wszystkich sieci.

To właśnie bonusowe środki pozwalają na obniżenie efektywnej ceny jednej minuty połączenia do niespełna 37 gr.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)