Kolejny problem HTC Sensation - znieczulica ekranu

Kolejny problem HTC Sensation - znieczulica ekranu
Źródło zdjęć: © Telepolis

04.08.2011 17:42, aktual.: 05.08.2011 09:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po aferze z "uściskiem śmierci", który odbiera HTC Sensation zasięg WiFi, użytkownicy smartfonu tajwańskiego koncernu wykryli kolejną irytującą wadę. Jak się okazuje, po dłuższym użytkowaniu ekran telefonu traci czułość na dotyk

Wada nasila się i na swój sposób kumuluje po kilku dniach użytkowania. Nowy telefon wydaje się pracować idealnie, ale po tygodniu ekran traci chęć do współpracy i nie rejestruje niektórych dotknięć. Najbardziej uciążliwe jest to gdy próbujemy odblokować ekran przesuwając pierścień interfejsu Sense. Pierścień "wypada" spod palca i próby trzeba powtarzać.

Obraz
© (fot. HTC)

Pomoc techniczna HTC sugeruje przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu, ale jak komentują użytkownicy - nie przynosi to efektu. Nie pomaga też wymiana sprzętu, bo trzecia czy nawet czwarta sztuka telefonu po kilku dniach zaczyna się zachowywać dokładnie tak samo jak pierwsza.

Temat na forum xda-developers poświęcony znieczulicy ekranu HTC Sensation ma już 25 stron i ponad 600 postów. Serwis GSMArena póki co nie otrzymał odpowiedzi od biura prasowego HTC na pytanie o problem z ekranem HTC Sensation.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)