Kanały TVN w Web TV dla klientów TP i Orange

Kanały TVN w Web TV dla klientów TP i Orange
Źródło zdjęć: © TP

23.08.2011 13:18, aktual.: 11.09.2015 15:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Serwis „Web TV” na portalu orange.pl został wzbogacony o 5 nowych kanałów - TVN24, TVN CNBC, TVN Meteo, TVN Style i TVN Turbo. W sumie klienci TP i Orange mogą przez internet, na ekranie komputera, oglądać już 14 kanałów z najświeższymi informacjami oraz sporą dawką rozrywki i sportu. Wystarczy, że zalogują się na portalu orange.pl.

Serwis „Web TV” na portalu orange.pl został wzbogacony o 5 nowych kanałów - TVN24, TVN CNBC, TVN Meteo, TVN Style i TVN Turbo. W sumie klienci TP i Orange mogą przez internet, na ekranie komputera, oglądać już 14 kanałów z najświeższymi informacjami oraz sporą dawką rozrywki i sportu. Wystarczy, że zalogują się na portalu orange.pl. Co można obejrzeć na tych kanałach sprawdzisz na tv.wp.pl

Do logowania w serwisie „Web TV”. używamy tego samego loginu i hasła, za pomocą których otrzymujemy dostęp do swojego konta w TP lub Orange (np. by sprawdzić przez internet wysokość rachunku).

Obraz
© (fot. Orange)

W ofercie serwisu Web TV znajdują się obecnie następujące kanały: TVN24. TVN CNBC, TVN Meteo, TVN Style, TVN Turbo, Orange sport info, 4fun.tv, Rebel:tv, TV Silesia, Fashion TV, BBC World, Euronews oraz 2 kanały France 24, w języku francuskim i angielskim.

Kanał Orange sport info jest również dostępny bez logowania, dla wszystkich internautów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)