Bezpłatne audiobooki na Weekend z Orange

Bezpłatne audiobooki na Weekend z Orange

Bezpłatne audiobooki na Weekend z Orange
Źródło zdjęć: © WP.PL
27.05.2011 12:45

W najbliższy piątek, 27 maja, rusza kolejna edycja Weekendów z Orange. Klienci mogą w niej pobrać nawet pięć audiobooków udostępnionych bezpłatnie w serwisie www.audioteka.orange.pl

W najbliższy piątek, 27 maja, rusza kolejna edycja Weekendów z Orange. Klienci mogą w niej pobrać nawet pięć audiobooków udostępnionych bezpłatnie w serwisie www.audioteka.orange.pl.

Weekendy z Orange to specjalna oferta promocyjna, dzięki której każdy klient Orange może bezpłatnie poznawać i testować wybrane usługi dodatkowe. Można z niej korzystać niezależnie od rodzaju abonowanych usług, wystarczy aktywna karta SIM w sieci Orange. Oferta jest dostępna w każdy ostatni weekend miesiąca.

Obraz
© (fot. Orange)

W majowej edycji Weekendu z Orange, klienci przetestują usługi serwisu www.audioteka.orange.pl i będą mogli bezpłatnie pobrać pełne wersje wybranych audiobooków:

"Między tęsknotą lata a chłodem zimy", Leif’a G. W. Persson’a, czyta: Andrzej Mastalerz
"www.1939.com.pl", Marcina Ciszewskiego, czyta: Krzysztof Banaszyk
"Opowieści z Narnii - Lew, Czarownica i Stara Szafa", Clive’a Staples Lewis’a, czyta: Jerzy Zelnik, Agnieszka Greinert
"Baśnie", Hansa Christiana Andersena, Czyta: Jerzy Stuhr
"Newsweek do słuchania nr 21, 23.05.2011", czyta: Roch Siemianowski

Oferta będzie dostępna od godziny 20.0. w piątek 27 maja, aż do godziny 23.59 w niedzielę 29 maja.

Aby z niej skorzystać wystarczy wejść do serwisu www.audioteka.orange.pl, kliknąć banner Weekendy z Orange, a następnie wybrać jeden z promocyjnych audiobooków i nacisnąć przycisk „Bezpłatny SMS Weekendy z Orange”. Kolejnym krokiem jest zalogowanie się lub utworzenie własnego konta, na którym będą gromadzone kopie pobranych audiobooków. Po zalogowaniu, użytkownik zostanie przekierowany na stronę realizacji zamówienia. Aby sfinalizować pobieranie wybranej pozycji wystarczy wysłać bezpłatny SMS o treści AB pod nr 80023. a otrzymany w odpowiedzi kod, wpisać we wskazane miejsce i zatwierdzić. Wybrany audiobook (w formacie MP3) pojawi się na wirtualnej półce użytkownika. Zgromadzone tam audiobooki można wielokrotnie pobierać na komputer, telefon i inne urządzenia multimedialne.

Jeden kod SMS uprawnia do pobrania jednego audiobooka w promocji Weekendy z Orange. Aby pobrać pobrać kolejne, wystarczy ponownie wyłać bezpłatny SMS-a o treści AB pod nr 80023. Kody pobrane w czasie trwania promocji zachowują ważność do 5 czerwca.

Pobieranie audiobooków z serwisu audioteka.orange.pl na komputer przenośny lub telefon komórkowy z wykorzystaniem bezprzewodowej transmisji danych wiąże się z opłatą zgodnie z obowiązującym Abonenta cennikiem lub zużyciem części transferu przysługującego w ramach abonamentu.

Więcej o usłudze:
www.audioteka.orange.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)