Asus Zenfone 2 Deluxe: 4 GB RAM, 256 GB pamięci i nie tylko...

Asus Zenfone 2 Deluxe: 4 GB RAM, 256 GB pamięci i nie tylko...

Asus Zenfone 2 Deluxe: 4 GB RAM, 256 GB pamięci i nie tylko...
Źródło zdjęć: © chip.pl
24.08.2015 13:23, aktualizacja: 24.08.2015 14:05

Na razie na rynku spotykane są, a i to raczej rzadko, smartfony wyposażone w 128 GB pamięci flash służącej do przechowywania danych. Asus postanowił pójść krok dalej.

Nowa wersja smartfona Asusa nie dodaje do nazwy jakiegoś skromnego wyrażenia typu "+", "plus", "ekstra" czy "super". Nowy smartfon nosi nazwę Asus Zenfone 2 Deluxe Special Edition.

Czym wyróżnia się nowa wersja Zenfone'a 2? Większość podzespołów pozostała taka sama, ale z dwoma ważnymi wyjątkami - wbudowana pamięć wewnętrzna telefonu to aż 256 GB, a pamięć RAM to 4 GB.

Co tam jednak wnętrze, równie istotne jest przecież "kupowanie oczami". W tym przypadku zmodyfikowany Asus Zenfone 2 rzeczywiście ma się czym pochwalić - do wyboru będą obudowy wykonane z włókna węglowego oraz materiału imitującego kryształ

Dwie ważne rzeczy, które na razie nie zostały podane, to cena wersji Deluxe i to, czy przewidziana jest jej premiera również na innych rynkach. W Brazylii telefon ma pojawić się w sprzedaży już we wrześniu, wyposażony m.in. w preinstalowaną grę Asphalt 8 (z wykupionymi niektórymi dodatkami)

Polecamy w wydaniu internetowym chip.pl: Tablet Jolla dostępny w przedsprzedaży

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)