Aktualizacja MobileNavigator’a na iPhone’a

Aktualizacja MobileNavigator’a na iPhone’a

Aktualizacja MobileNavigator’a na iPhone’a
Źródło zdjęć: © Navigon
09.02.2010 15:30, aktualizacja: 09.02.2010 15:49

Navigon aktualizuje oprogramowanie nawigacyjne MobileNavigator na iPhone’a. Wersja 1.5.0 oprócz funkcji MyRoutes daje możliwość komunikacji ze światem dzięki połączeniu z serwisami Facebook i Twitter. Dodatkowo, za niewielką opłatą, w iPhone’ie można zainstalować bardzo popularną funkcję - Panorama View3D.

Dzięki najnowszej aktualizacji Navigon MobileNavigator’a (do wersji 1.5.0), użytkownicy iPhone’a mogą komunikować się ze światem przez serwisy Facebook i Twitter. Integracja z tymi portalami społecznościowymi pozwala kierowcy przekazywać znajomym informacje o swoim położeniu, celu podróży i planowanym czasem dotarcia. Można też wysyłać krótką aktualizację tekstową swojego statusu. „Teraz Facebook i Twitter będą towarzyszyły naszym użytkownikom w czasie jazdy samochodem. Wystarczy kilka kliknięć by podzielić się szczegółami podróży ze znajomymi. Wiedząc o tym, że wszyscy zainteresowani są na bieżąco informowani o naszym położeniu, możemy skupić się na najważniejszej rzeczy, czyli prowadzeniu samochodu”. - mówi Gerhard Mayr, odpowiedzialny za nowe rynki i rozwój produktów dla telefonii mobilnej w firmie Navigon.

Obraz
© (fot. Navigon)

Wybierz najlepszą trasę dla Ciebie dzięki Navigon MyRoutes

W zależności od tego, jakim jesteś kierowcą, funkcja Navigon MyRoutes poleci najlepszą trasę, biorąc pod uwagę osobisty styl jazdy, dzień tygodnia oraz porę dnia. MyRoutes wskaże nam do 3 tras do wyboru, w tym trasę stworzoną na podstawie analizy zachowań kierowcy na drodze. „Dzięki wprowadzeniu MyRoutes dajemy możliwość skorzystania na iPhone’ie z bardzo popularnej funkcji znanej już z najnowszej serii urządzeń PND firmy Navigon. Użytkownicy otrzymują teraz jeszcze bardziej dopasowaną do swoich preferencji propozycję trasy”. mówi Gerhard Mayr. Oprócz omówionych już funkcji dla wszystkich, którzy zdecydują się zaktualizować MobileNavigator’a, będą dostępne takie funkcje jak Google Local Search, czyli wyszukiwanie adresów firm czy punktów usługowych przez Internet oraz możliwość wprowadzenia współrzędnych geograficznych celu podróży zamiast podawania jego adresu. Warto wspomnieć, że oprogramowanie Navigon jest jedynym rozwiązaniem on-board’owym (czyli cała aplikacja i mapy znajdują się w urządzeniu, nie ma
potrzeby pobierania map wykorzystując transmisję danych) oferującym funkcje Reality ViewTM Pro (Rzeczywisty Wygląd Skrzyżowań), integrację iPod’a, nawigację w trybie pieszym oraz funkcję Traffic Live w pojedynczej aplikacji.

Więcej przyjemności z jazdy dzięki Panorama View3D

MobileNavigator może być dodatkowo wyposażony w Panorama View3D. Funkcja ta odzwierciedla na ekranie nawigacji otaczający kierowcę krajobraz - nie w postaci płaskiej powierzchni, lecz trójwymiarowo, uwzględniając ukształtowanie terenu. Koszt zakupu tej dodatkowej funkcji dla użytkowników iPhone’a to równowartość 9,9. euro.

NAVIGON MobileNavigator dostępny również na iPod’a Touch

Oprogramowanie nawigacyjne Navigon można używać nie tylko w modelach iPhone 3. i 3G S, ale również w urządzeniach pierwszej generacji, jak iPod Touch. W starszych modelach wymagane jest zakup odbiorników GPS.

Specjalna oferta do końca lutego 2010

Od 9 do 28 lutego obowiązuje specjalna oferta na oprogramowanie MobileNavigator w wersji europejskiej - 74,99 euro (zamiast 99,99 euro). W tym czasie Navigon obniża również cenę funkcji Traffic Live1 z 24.99 euro na 14.99 euro.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)