Rękawiczki dla użytkowników iPhone’a

Rękawiczki dla użytkowników iPhone’a
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

28.10.2009 09:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Idzie zima, a na dworze robi się coraz chłodniej. Należałoby więc pomyśleć o jakiejś termicznej ochronie dla naszych dłoni. Oczywiście pierwsze co przychodzi do głowy to rękawiczki. Ale co jeśli często korzystamy z iPhone’a, również gdy jesteśmy na dworze? Ciągłe zdejmowanie i zakładanie przynajmniej jednej rękawiczki może skutecznie zniechęcić do ich noszenia. Tutaj pojawia się nowy wynalazek firmy Gaspar Gloves.

Gaspar Gloves jest bardzo znaną i cenioną firmą produkującą skórzane rękawiczki dla pań i panów. Jej status poświadcza fakt, że wyroby tej firmy pojawiały się w takich kinowych hitach jak “X-Men: Ostatni Bastion”, “Ocean’s 13″, czy najnowszy “Star Trek”.

Teraz firma Gaspar Gloves stworzyła rękawiczki specjalnie przeznaczone do obsługi urządzeń z ekranami dotykowymi. Rękawiczki te nazywają się TouchTec, wykonane są oczywiście z najwyższej jakości skóry i zawierają specjalne włókna, które sprawiają, że obsługa iPhone’a w tych rękawiczkach ma być równie bezproblemowa, jak przy pomocy gołych dłoni. TouchTec posiadają również system ochrony antybakteryjnej. Wszystko to jest zasługą wykorzystania nanotechnologii w trakcie procesu produkcji. Niestety za tą przydatną część ubioru przyjdzie nam zaplacić od 22. do 295 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)