Rękawiczki dla użytkowników iPhone’a

Rękawiczki dla użytkowników iPhone’a28.10.2009 09:34
Rękawiczki dla użytkowników iPhone’a
Źródło zdjęć: © iPhoneBlog.pl

Idzie zima, a na dworze robi się coraz chłodniej. Należałoby więc pomyśleć o jakiejś termicznej ochronie dla naszych dłoni. Oczywiście pierwsze co przychodzi do głowy to rękawiczki. Ale co jeśli często korzystamy z iPhone’a, również gdy jesteśmy na dworze? Ciągłe zdejmowanie i zakładanie przynajmniej jednej rękawiczki może skutecznie zniechęcić do ich noszenia. Tutaj pojawia się nowy wynalazek firmy Gaspar Gloves.

Gaspar Gloves jest bardzo znaną i cenioną firmą produkującą skórzane rękawiczki dla pań i panów. Jej status poświadcza fakt, że wyroby tej firmy pojawiały się w takich kinowych hitach jak “X-Men: Ostatni Bastion”, “Ocean’s 13″, czy najnowszy “Star Trek”.

Teraz firma Gaspar Gloves stworzyła rękawiczki specjalnie przeznaczone do obsługi urządzeń z ekranami dotykowymi. Rękawiczki te nazywają się TouchTec, wykonane są oczywiście z najwyższej jakości skóry i zawierają specjalne włókna, które sprawiają, że obsługa iPhone’a w tych rękawiczkach ma być równie bezproblemowa, jak przy pomocy gołych dłoni. TouchTec posiadają również system ochrony antybakteryjnej. Wszystko to jest zasługą wykorzystania nanotechnologii w trakcie procesu produkcji. Niestety za tą przydatną część ubioru przyjdzie nam zaplacić od 22. do 295 dolarów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)