Nowe atramenty Black Point XL

Nowe atramenty Black Point XL

Nowe atramenty Black Point XL
Źródło zdjęć: © Black Point
26.11.2010 15:35

Na rynku pojawiła się nowa linia atramentów Black Point XL. Jeśli wierzyć zapewnieniom producenta, użytkownicy będą mogli drukować taniej w porównaniu do standardowych produktów OEM, jak i ich wersji XL. Black Point obiecuje, że dzięki nowym atramentom można zaoszczędzić średnio ponad 60 proc. względem standardowych produktów OEM i ponad 40 proc. w porównaniu do ich wersji XL

Znakiem XL opatrzono na początek 7 modeli atramentów marki Black Point kompatybilnych z drukarkami HP i Canon. Wśród nich znalazły się kartridże do najpopularniejszych na rynku drukarek: HP DeskJet D4200. HP OfficeJet J5700; HP Photosmart D5300, HP DeskJet D1360, Canon iP1200, Canon MP150. Producent obiecuje, że do końca roku na rynku pojawi się ok. 20 atramentów z nowej linii Black Point XL.

Obraz
© (fot. Black Point)

Według wyliczeń producenta, atramenty Black Point XL gwarantują średnio ponad 60 proc. oszczędności kosztów eksploatacji względem standardowych produktów OEM. Użytkownik oszczędza z nimi od 13 do 30 groszy na każdej wydrukowanej stronie. W porównaniu do produktów OEM XL to ponad 40% oszczędności. Koszt wydruku jednej strony w przypadku popularnej drukarki HP DeskJet D1360 atramentem Black Point XL (BPH 21 XL) wynosi 9 groszy. Za tę samą stronę wydrukowaną standardowym produktem HP 21 trzeba zapłacić 31 groszy i 21 groszy w przypadku wersji XL.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)