Im większy upał, tym większy bonus za doładowanie w Orange

Im większy upał, tym większy bonus za doładowanie w Orange
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

10.07.2012 12:59, aktual.: 10.07.2012 14:18

Do końca lipca w Orange każde doładowanie za 5 zł w ofercie MIX będzie powiększone o procent zależny od temperatury panującej tego dnia. Im wyższa temperatura tym większy bonus.

Z „Pogodnego doładowania za 5 zł w MIX”. można skorzystać wysyłając 14-cyfrowy kod doładowujący na bezpłatny numer 880. O przyznaniu bonusu użytkownik jest informowany SMS’em. Bonus wpływa na konto promocyjne i może zostać wykorzystany na połączenia w Orange i z numerami stacjonarnymi, SMS-y i MMS-y w Orange oraz na transfer danych. Ilość promocyjnych doładowań jest dowolna.

Temperatura obowiązująca w promocji dla każdego dnia jest publikowana (za IMiGW) na stronie www.orange.pl/pogodne_doladowanie, do godziny 12:00. Obowiązuje ona do godziny 12:00 dnia następnego. Temperatura publikowana w piątek obowiązuje do poniedziałku. Promocja dostępna jest w taryfach Twój Mix, Nowy Twój Mix, Orange Mix, Delfin w Orange mix, Pelikan w Orange mix, Pantera w Orange mix, Pantera w Orange iPhone mix, Delfin II w Orange mix, Pelikan II w Orange mix, Pantera II w Orange Mix oraz Pantera II w Orange iPhone mix.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)