Tech Winter Challenge to niebywałe wyzwanie. Przetestowaliśmy dla Was "samochód" sprzętu

Tech Winter Challenge to niebywałe wyzwanie. Przetestowaliśmy dla Was "samochód" sprzętu

Tech Winter Challenge za nami, a my jesteśmy już gotowi na kolejne wyzwania!
Tech Winter Challenge za nami, a my jesteśmy już gotowi na kolejne wyzwania!
Źródło zdjęć: © WP Tech
28.03.2023 08:26, aktualizacja: 13.04.2023 13:05

Tech Winter Challenge za nami, ale nie zdradzamy wszystkich szczegółów. Jeden film to zbyt mało, by opowiedzieć, co nas spotkało. Kopanie w śniegu bez rękawiczek, nocowanie w zamarzniętym lesie, sprawdzanie połączeń ratunkowych i mnóstwo innych sytuacji. Rozsiądźcie się wygodnie i oglądajcie.

Tech Winter Challenge to premierowa odsłona wyjazdowego projektu redakcji WP Technologie. Nasi redaktorzy stają oko w oko z licznymi wyzwaniami, a ich najlepszą bronią jest współczesna technologia. Sprawdzamy, czy i jak najnowsze rozwiązania poradzą sobie w ekstremalnych warunkach. O ile śnieg i mróz to dla nas nie przeszkoda, to sięgnięcie po technologię na odludziu już na wstępie wydaje się niemal niemożliwe. Ktoś powiedział, że nie damy rady? To teraz patrzcie!

Tech Winter Challenge. ZOBACZ relacje z akcji

Konstanty Młynarczyk i Michał Prokopowicz pojechali w góry tylko po to, by udowodnić, jak bardzo współczesna technologia jest pomocna podczas pobytu w dziczy. Zima to trudny okres, a jak się okazało, bateria nam się nie wyczerpały. Jesteśmy pełni energii i gotowi na Tech Summer Challenge. Zapraszamy was serdecznie na nasze nowe przygody, które poznacie już latem 2023 roku.

Zobacz wszystkie nasze przygody:

Podczas Tech Winter Challenge testowaliśmy następujące sprzęty:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)