Tech Winter Challenge to niebywałe wyzwanie. Przetestowaliśmy dla Was "samochód" sprzętu

Tech Winter Challenge to niebywałe wyzwanie. Przetestowaliśmy dla Was "samochód" sprzętu

Tech Winter Challenge za nami, a my jesteśmy już gotowi na kolejne wyzwania!
Tech Winter Challenge za nami, a my jesteśmy już gotowi na kolejne wyzwania!
Źródło zdjęć: © WP Tech
28.03.2023 08:26, aktualizacja: 13.04.2023 13:05

Tech Winter Challenge za nami, ale nie zdradzamy wszystkich szczegółów. Jeden film to zbyt mało, by opowiedzieć, co nas spotkało. Kopanie w śniegu bez rękawiczek, nocowanie w zamarzniętym lesie, sprawdzanie połączeń ratunkowych i mnóstwo innych sytuacji. Rozsiądźcie się wygodnie i oglądajcie.

Tech Winter Challenge to premierowa odsłona wyjazdowego projektu redakcji WP Technologie. Nasi redaktorzy stają oko w oko z licznymi wyzwaniami, a ich najlepszą bronią jest współczesna technologia. Sprawdzamy, czy i jak najnowsze rozwiązania poradzą sobie w ekstremalnych warunkach. O ile śnieg i mróz to dla nas nie przeszkoda, to sięgnięcie po technologię na odludziu już na wstępie wydaje się niemal niemożliwe. Ktoś powiedział, że nie damy rady? To teraz patrzcie!

Konstanty Młynarczyk i Michał Prokopowicz pojechali w góry tylko po to, by udowodnić, jak bardzo współczesna technologia jest pomocna podczas pobytu w dziczy. Zima to trudny okres, a jak się okazało, bateria nam się nie wyczerpały. Jesteśmy pełni energii i gotowi na Tech Summer Challenge. Zapraszamy was serdecznie na nasze nowe przygody, które poznacie już latem 2023 roku.

Zobacz wszystkie nasze przygody:

Podczas Tech Winter Challenge testowaliśmy następujące sprzęty:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)