Tech Winter Challenge. Dzień czwarty – odludzie skłoniło nas do refleksji

Tech Winter Challenge. Dzień czwarty – odludzie skłoniło nas do refleksji

Dzień czwarty to chwila wytchnienia. Panowie wrócili do bazy i oddali się przemyśleniom.
Dzień czwarty to chwila wytchnienia. Panowie wrócili do bazy i oddali się przemyśleniom.
Źródło zdjęć: © WP Tech
29.03.2023 10:12

Tech Winter Challenge dobiega końca. Czwarty dzień wyzwania przyniósł naszym redaktorom Michałowi Prokopowiczowi oraz Konstantemu Młynarczykowi trochę refleksji. Panowie dużo rozmawiali o technologiach i nie bali się ich testować w ekstremalny sposób.

Widzieliście kiedyś, by ktoś korzystał z notebooka, kopiąc w śniegu? Jeśli nie, to Kostek spieszy z pomocą. Wraz z Michałem skoncentrowali się dziś na urządzeniach do pracy biurowej i rozrywki. Montowanie filmu, pisanie tekstów czy "oglądanie seriali" to codzienność redaktora WP Tech.

Wiele osób zastanawiało się, skąd braliśmy prąd podczas Tech Winter Challenge – zwłaszcza w terenie. Obejrzyjcie relację z czwartego dnia naszego wyzwania, a wszystkiego się dowiecie. Krótko mówiąc: nie ma lipy!

Tech Winter Challenge to premierowa odsłona wyjazdowego projektu redakcji WP Technologie. Nasi redaktorzy stają oko w oko z licznymi wyzwaniami, a ich najlepszą bronią jest współczesna technologia. Sprawdzamy, czy i jak najnowsze rozwiązania poradzą sobie w ekstremalnych warunkach. O ile śnieg i mróz to dla nas nie przeszkoda, to sięgnięcie po technologię na odludziu już na wstępie wydaje się niemal niemożliwe. Ktoś powiedział, że nie damy rady? To teraz patrzcie!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)