Tech Winter Challenge. Lenovo ThinkBook 15 4. generacji to definicja stylu, jakości i wydajności

Tech Winter Challenge. Lenovo ThinkBook 15 4. generacji to definicja stylu, jakości i wydajności

Lenovo ThinkBook 15 4. Generacji jest nie tylko estetyczne, ale bardzo funkcjonalny.
Lenovo ThinkBook 15 4. Generacji jest nie tylko estetyczne, ale bardzo funkcjonalny.
Źródło zdjęć: © WP Tech
29.03.2023 10:13

Notebook Lenovo ThinkBook 15 4. generacji to zdecydowanie urządzenie, które sprawdzi się w plenerze. Michał Prokopowicz wyciągnął je z plecaka, czym poważnie zaimponował Konstantemu Młynarczykowi. Nasi redaktorzy wiedzą, jak zaskakiwać, a te produkty mocno w tym pomagają.

Lubicie minimalizm? Nasi redaktorzy są miłośnikami sprzętu, który jest stylowy, elegancki i pozbawiony niepotrzebnych bajerów. Liczy się maksymalna użyteczność, jakość, budowa i wydajność. Taki właśnie jest Lenovo ThinkBook 15 4. generacji, który towarzyszył naszym ekspertom podczas Tech Winter Challenge.

Pierwsze, co rzuca się w oczy po wzięciu do ręki notebooka Lenovo ThinkBook 15 4. Generacji to jego nowoczesny wygląd i solidna, budząca zaufanie konstrukcja. Dodatkowo małe ramki wokół ekranu i odporne na korozje zawiasy. Ale chwilka, dość o wyglądzie i tym, co na zewnątrz – liczy się wnętrze. Tu znajdziemy mocny procesor Intela 12. generacji, który z powodzeniem sprawdzi się przy skomplikowanych zadaniach. Jesteście ciekawi, co było dalej? Rzućcie okiem na to, jak Lenovo ThinkBook 15 4. Generacji poradził sobie podczas pracy w trudnych warunkach.

Tech Winter Challenge to premierowa odsłona wyjazdowego projektu redakcji WP Technologie. Nasi redaktorzy stają oko w oko z licznymi wyzwaniami, a ich najlepszą bronią jest współczesna technologia. Sprawdzamy, czy i jak najnowsze rozwiązania poradzą sobie w ekstremalnych warunkach. O ile śnieg i mróz to dla nas nie przeszkoda, to sięgnięcie po technologię na odludziu już na wstępie wydaje się niemal niemożliwe. Ktoś powiedział, że nie damy rady? To teraz patrzcie!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)