Tech Winter Challenge. G-Shock Mudmaster GWG-2000-1A1ER to zegarek terenowy z prawdziwego zdarzenia

Tech Winter Challenge. G‑Shock Mudmaster GWG‑2000-1A1ER to zegarek terenowy z prawdziwego zdarzenia

Król wytrzymałości może być tylko jeden. G-Shock Mudmaster GWG-2000 sprawdza się bez zarzutu.
Król wytrzymałości może być tylko jeden. G-Shock Mudmaster GWG-2000 sprawdza się bez zarzutu.
Źródło zdjęć: © WP Tech
29.03.2023 10:13

Konstanty Młynarczyk i Michał Prokopowicz zadomowili się w górach na dobre. Podczas Tech Winter Challenge testują różne dobrodziejstwa współczesnej technologii. Przyszedł czas sprawdzić, jaki zegarek wytrzyma trudy prawdziwie survivalowej natury. Król może być tylko jeden, a jest nim G-Shock Mudmaster GWG-2000-1A1ER.

Szczęśliwi czasu nie liczą, ale w górach każda minuta jest na wagę złota. Właśnie dlatego wzięliśmy na warsztat zegarek G-Shock Mudmaster GWG-2000-1A1ER. Najkrócej, jak się tylko da, mówiąc, król wytrzymałości może być tylko jeden i oto on. Pokłońcie się przed sprzętem, którego nie złamie największy mróz, topniejące śniegi, ani absolutne odludzie. Wystarczy jedno naciśnięcia, a sekundnik zamieni się w kompas.

G-Shock Mudmaster GWG-2000 to wymarzony sprzęt dla człowieka, który wychodzi w teren i nie chce martwić się tym, co się dzieje na jego nadgarstku. Koperta z karbonowych kompozytów oraz amortyzowany żelem mechanizm sprawiają, że ten sprzęt wytrzyma niemal wszystko. Uszczelnienia są niemal wszędzie, więc nie trzeba martwić się o błoto czy wodę. Z tym zegarkiem się nie zgubicie.

Tech Winter Challenge to premierowa odsłona wyjazdowego projektu redakcji WP Technologie. Nasi redaktorzy stają oko w oko z licznymi wyzwaniami, a ich najlepszą bronią jest współczesna technologia. Sprawdzamy, czy i jak najnowsze rozwiązania poradzą sobie w ekstremalnych warunkach. O ile śnieg i mróz to dla nas nie przeszkoda, to sięgnięcie po technologię na odludziu już na wstępie wydaje się niemal niemożliwe. Ktoś powiedział, że nie damy rady? To teraz patrzcie!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)