Tech Winter Challenge. Jak notebook z procesorem Intel Core i9 13900HX poradzi sobie w tych warunkach?

Tech Winter Challenge. Jak notebook z procesorem Intel Core i9 13900HX poradzi sobie w tych warunkach?

Nie ma zmiłuj! Mimo wyjazdu, Kostek i Michał musieli pracować redakcyjnie. Ułatwił im to notebook Lenovo z procesorem Intela.
Nie ma zmiłuj! Mimo wyjazdu, Kostek i Michał musieli pracować redakcyjnie. Ułatwił im to notebook Lenovo z procesorem Intela.
Źródło zdjęć: © WP Tech
29.03.2023 10:13

Konstanty Młynarczyk i Michał Prokopowicz pojechali w Gorce na Tech Winter Challenge. Nie myślcie jednak, że byli tam dla zabawy. Praca redakcyjna nie wybacza. W pewnym momencie dostali telefon i zaczęły się schody. Jak tu pracować, będąc w górach? Na szczęście mieli ze sobą notebooka z wydajnym procesorem Intel Core i9 13900HX 13. generacji.

Przy 12. generacji procesorów, Intel wpadł na genialny pomysł. Podzielił rdzenie swoich procesorów na dwa rodzaje – jeden jest wydajnościowy, drugi efektywnościowy. Dzięki temu notebooki mogą pracować znacznie dłużej na jednym ładowaniu baterii, co doskonale sprawdziło się przy pracy redakcyjnej na odludziu.

W notebooku Lenovo Legion, który panowie mieli na wyposażeniu, na szczęście zastosowano procesor Intel Core i9 13900HX 13. generacji, który umożliwił działania. Na potrzeby naszych wysłanników, sprawdziło się to doskonale. Nie było tu miejsca na "miękką grę". Trudne warunki wymagają solidnych rozwiązań.

Tech Winter Challenge to premierowa odsłona wyjazdowego projektu redakcji WP Technologie. Nasi redaktorzy stają oko w oko z licznymi wyzwaniami, a ich najlepszą bronią jest współczesna technologia. Sprawdzamy, czy i jak najnowsze rozwiązania poradzą sobie w ekstremalnych warunkach. O ile śnieg i mróz to dla nas nie przeszkoda, to sięgnięcie po technologię na odludziu już na wstępie wydaje się niemal niemożliwe. Ktoś powiedział, że nie damy rady? To teraz patrzcie!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)