Tech Winter Challenge. Dzień drugi był pełen roboty. Takiej prawdziwej!

Tech Winter Challenge. Dzień drugi był pełen roboty. Takiej prawdziwej!

Kostek to człowiek od zadań specjalnych. Nie boi się niczego i zawsze jest przygotowany na to, czego nikt się nie spodziewa.
Kostek to człowiek od zadań specjalnych. Nie boi się niczego i zawsze jest przygotowany na to, czego nikt się nie spodziewa.
Źródło zdjęć: © WP Tech
29.03.2023 10:12

Drugiego dnia Tech Winter Challenge nasi redaktorzy Konstanty Młynarczyk i Michał Prokopowicz przygotowywali się do "prawdziwej" pracy. Trzeba było w końcu zarządzać pracą redakcji. Wiecie, jak to jest – requesty, taski, statusy i inne rzeczy na ASAP :). Dzięki współczesnej technologii było to możliwe. A jak? Zobaczcie sami.

Kanapka z serem, herbatka z iglaka, internet mobilny i można zacząć działać. Tak rozpoczęła się przygoda naszych redaktorów, którzy na kilka dni postanowili przenieść pracę redakcyjną do chatki w Gorcach, na kompletnym odludziu. No dobra, powiedzmy szczerze – nie wysiedzieli długo w "biurze". Spakowali swoje plecaki i ruszyli testować dobrodziejstwa współczesnej techniki w boju.

Drugiego dnia Kostek podjął się niemałego wyzwania. Biorąc pod uwagę, że wszyscy w naszej redakcji lubimy pracować w "komforciku", tym bardziej szanujemy jego decyzję. Kostek postanowił zostać w lesie na noc, mając przy sobie górę nowoczesnego sprzętu. Czy nie zjadły go wilki? Czy baterie wytrzymały? I gdzie miał rękawiczki? Zapraszamy was do obejrzenia relacji z drugiego dnia Tech Winter Challenge.

Tech Winter Challenge to premierowa odsłona wyjazdowego projektu redakcji WP Technologie. Nasi redaktorzy stają oko w oko z licznymi wyzwaniami, a ich najlepszą bronią jest współczesna technologia. Sprawdzamy, czy i jak najnowsze rozwiązania poradzą sobie w ekstremalnych warunkach. O ile śnieg i mróz to dla nas nie przeszkoda, to sięgnięcie po technologię na odludziu już na wstępie wydaje się niemal niemożliwe. Ktoś powiedział, że nie damy rady? To teraz patrzcie!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)