Tech Winter Challenge. Ugotowaliśmy kalafiorową w Tefal Cook4Me na odludziu i wyszła świetnie!

Dzięki Tefal Cook4Me Michał odkrył swój ukryty talent kulinarny, a Kostek nie zamarzł na kość. Kalafiorowa to jest to!
Dzięki Tefal Cook4Me Michał odkrył swój ukryty talent kulinarny, a Kostek nie zamarzł na kość. Kalafiorowa to jest to!
Źródło zdjęć: © WP Tech

29.03.2023 10:12

Nic tak nie rozgrzewa, jak talerz pożywnej zupy. Podczas naszego wyzwania Tech Winter Challege postanowiliśmy ugotować zupę kalafiorową w urządzeniu Tefal Cook4Me. Przepis dostarczyła aplikacja, my pokroiliśmy warzywa, a resztą zajął się nasz inteligentny garnek.

Śnieg, mróz i gorąca kalafiorowa w otoczeniu natury. Brzmi jak idealna połączenie, prawda? Nasi redaktorzy Michał Prokopowicz oraz Kostek Młynarczyk wzięli na warsztat urządzenie Tefal Cook4Me, które w ciągu kilkunastu minut pozwoli na przygotowanie wielu potraw. Nie tylko gotuje (normalnie i na parze), ale też podsmaża czy potrafi zrobić bigos w pół godziny.

Michał pokroił warzywa, wrzucił wszystko do naszego inteligentnego garnka Tefal Cook4Me i gotowe. Kostek czekał głodny, ale na szczęście niezbyt długo. Przepis pani Pauliny oceniony na piątkę wydobył z Michała ukryty talent kulinarny. Po kilkunastu minutach panowie mogli się cieszyć talerzem pożywnej zupki. Jedno z wyzwań odhaczone! Ugotowaliśmy zupę na odludziu, korzystając z inteligentnego garnka, który oczywiście podłączyliśmy do Wi-Fi! Zobaczcie sami, jak nam to wyszło.

Tech Winter Challenge to premierowa odsłona wyjazdowego projektu redakcji WP Technologie. Nasi redaktorzy stają oko w oko z licznymi wyzwaniami, a ich najlepszą bronią jest współczesna technologia. Sprawdzamy, czy i jak najnowsze rozwiązania poradzą sobie w ekstremalnych warunkach. O ile śnieg i mróz to dla nas nie przeszkoda, to sięgnięcie po technologię na odludziu już na wstępie wydaje się niemal niemożliwe. Ktoś powiedział, że nie damy rady? To teraz patrzcie!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)