Tech Winter Challenge. Dzień trzeci, czyli dotarcie do Kostka i nowe wyzwania

Tech Winter Challenge. Dzień trzeci, czyli dotarcie do Kostka i nowe wyzwania

Wspomaliśmy o tym, że Kostek to człowiek od zadań specjalnych? Tu prezentuje swój "milionogwiazdkowy" hotel.
Wspomaliśmy o tym, że Kostek to człowiek od zadań specjalnych? Tu prezentuje swój "milionogwiazdkowy" hotel.
Źródło zdjęć: © WP Tech
29.03.2023 10:12

Pamiętacie Kostka Młynarczyka i jego noc w lesie? Obudził Michała Prokopowicza o 7 z minutami, znacznie przed ustalonym czasem. Nasz drugi bohater szybko się zebrał i ruszył do pierwszego. To, co zastał na miejscu, naprawdę go zaskoczyło.

Dotarcie do Kostka zajęło trochę czasu. Michał musiał wykazać się umiejętnością tropienia śladów, by go odnaleźć. W mrozie, bez rękawiczek, szalika, ani czapki, przemierzał kolejne metry, a wraz z nim nasza ekipa. W końcu się udało! Dotarł na miejsce, gdzie Konstanty Młynarczyk już na niego czekał.

Okazało się, że nasz survivalowiec ma się bardzo dobrze. Wypoczęty, uśmiechnięty i gotowy do dalszej akcji ruszył na spotkanie z nowymi przygodami. Jego obozowisko okazało się całkiem przytulne i niejedna gwiazda pokazująca swoje mieszkanie mogłaby się zawstydzić. A to był dopiero początek trzeciego dnia Tech Winter Challenge. Zobaczcie, co działo się później.

Tech Winter Challenge to premierowa odsłona wyjazdowego projektu redakcji WP Technologie. Nasi redaktorzy stają oko w oko z licznymi wyzwaniami, a ich najlepszą bronią jest współczesna technologia. Sprawdzamy, czy i jak najnowsze rozwiązania poradzą sobie w ekstremalnych warunkach. O ile śnieg i mróz to dla nas nie przeszkoda, to sięgnięcie po technologię na odludziu już na wstępie wydaje się niemal niemożliwe. Ktoś powiedział, że nie damy rady? To teraz patrzcie!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)