Tech Winter Challenge. Tablet Lenovo Tab 11 Pro 2. generacji dostarczył wielu niezapomnianych chwil

Tech Winter Challenge. Tablet Lenovo Tab 11 Pro 2. generacji dostarczył wielu niezapomnianych chwil

Lenovo Tab 11 Pro 2. Generacji to zarówno stacja rozrywki, jak i przenośne biuro.
Lenovo Tab 11 Pro 2. Generacji to zarówno stacja rozrywki, jak i przenośne biuro.
Źródło zdjęć: © WP Tech
29.03.2023 10:13

Jeśli nie mamy w plecaku miejsca na rzutnik oraz komputer, na pewno znajdzie się kieszeń na tablet. Konstanty Młynarczyk zapakował do swojego plecaka Lenovo Tab 11 Pro 2. generacji, który sprawił, że absolutnie się zatracił i… zobaczcie sami ,co wydarzyło się później... Takie uroki pracy na łonie natury.

Tablet Lenovo Tab 11 Pro 2. generacji jest to mobilna stacja rozrywki. Oglądanie seriali i filmów na nim to czysta przyjemność, o czym przekonał się Kostek. Cienki tablet z głośnikami marki JBL oraz rysikiem sprawia, że można zrezygnować z większego sprzętu. Robienie odręcznych notatek dzięki Lenovo Precision Pen 3 to po prostu bajka!

Urządzenie jest pełne doskonałych rozwiązań – zarówno technicznych jak i ergonomicznych. Przykładem jest zarówno magnetyczna część obudowy do przetrzymywania rysika, jak i też niezwykle wytrzymała bateria, która spokojnie starczy na cały dzień pracy. Dodajmy do tego możliwość podpięcia do klawiatury, co sprawi, że stacja rozrywki zmieni się w niewielkie, wygodne biuro.

Tech Winter Challenge to premierowa odsłona wyjazdowego projektu redakcji WP Technologie. Nasi redaktorzy stają oko w oko z licznymi wyzwaniami, a ich najlepszą bronią jest współczesna technologia. Sprawdzamy, czy i jak najnowsze rozwiązania poradzą sobie w ekstremalnych warunkach. O ile śnieg i mróz to dla nas nie przeszkoda, to sięgnięcie po technologię na odludziu już na wstępie wydaje się niemal niemożliwe. Ktoś powiedział, że nie damy rady? To teraz patrzcie!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)