Ruszamy w nieznane! Zaczynamy Tech Winter Challenge

Ruszamy w nieznane! Zaczynamy Tech Winter Challenge

Ruszamy z Tech Winter Challenge. Bądźcie z nami!
Ruszamy z Tech Winter Challenge. Bądźcie z nami!
Źródło zdjęć: © WP Tech
06.03.2023 12:17, aktualizacja: 21.03.2023 10:35

Tech Winter Challenge to premierowa odsłona wyjazdowego projektu redakcji WP Technologie. Nasi redaktorzy staną oko w oko z licznymi wyzwaniami, a ich najlepszą bronią będzie współczesna technologia. Sprawdzą, czy i jak najnowsze rozwiązania poradzą sobie w ekstremalnych warunkach.

Na co dzień przyzwyczailiśmy się do wygodnego fotela i ciepełka w biurze. Teraz przenosimy zarządzanie największą redakcją technologiczną w Polsce w najdalsze zakątki kraju. Udajemy się do miejscowości Obidowa w województwie małopolskim, gdzie pogoda nie będzie nas oszczędzała.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W mrozie, śniegu i lesie będziemy sprawdzać możliwości współczesnych rozwiązań technologicznych i sprzętów. Survivalowe biuro WP rusza już teraz. Pokażemy wam nie tylko, jak pracujemy w ekstremalnych warunkach, ale również jak rozgrzewamy atmosferę podczas realizacji kolejnych wyzwań.

Będziemy testować nie tylko sprzęt, ale również swoje możliwości – z dala od domu i wygód. Czy technologia pomoże nam przetrwać poza światem, do którego przywykliśmy Przekonacie się już niedługo. Będą nam pomagać sprzęty i dobrodziejstwa techniki firm: Lenovo, Polkomtel, Intel oraz Tefal.

Finał Tech Winter Challenge już 20 marca 2023 r. Tymczasem możecie obserwować nasze poczynania w mediach społecznościowych. Do zobaczenia!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)